Berlyne – prancūzų džiaugsmas: „Žalgirio“ skriaudikai šventė dar vieną pergalę

Penktadienį vykusiose Eurolygos rungtynėse savo pergalingą žygį turnyre pratęsė Vilerbano ASVEL (2/0) ekipa.

Vilerbano ekipa iškovojo antrąją pergalę Eurolygoje.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Oct 8, 2021, 8:56 PM, atnaujinta Oct 8, 2021, 11:04 PM

Prancūzijos klubas išvykoje 71:67 (13:18, 21:13, 15:12, 22:24) palaužė vietos ALBA (0/2) krepšininkus.

Praėjusią savaitę „Žalgirį“ nugalėjusi ASVEL kiek sunkiau pradėjo dvikovą Berlyne. Po pirmojo kėlinio svečiai iš Prancūzijos turėjo 5 taškų deficitą – 13:18.

Antrajame kėlinyje Vilerbano klubas įjungė aukštesnę pavarą ir ne tik pasivijo varžovus, bet ir persvėrė rezultatą.

Į ilgąją pertrauką svečiai išėjo pirmaudami 34:31.

Antroje rungtynių pusėje ASVEL ir toliau išlaikė dvikovos kontrolę savo rankose ir vienu metu padidino savo pranašumą iki rekordinės 9 taškų persvaros – 47:38.

Ketvirtajame ketvirtyje Vilerbano klubas žaidė dar sėkmingiau ir įgijo dviženklę persvarą, kuri vienu metu siekė 14 taškų – 57:43.

ALBA ėmė mažinti turimą deficitą ir priartėjo prie savo varžovų, tačiau pirmaujančios komandos vaidmenyje iki pat finalinės sirenos išlikusi ASVEL įsirašė antrąją pergalę Eurolygoje.

ALBA: Maodo Lo 22, Oscaras Da Silva 14, Jaleenas Smithas 8, Luke'as Sikma 6

ASVEL: Chrisas Jonesas 24, Elie Okobo 13, Kostas Antetokounmpo 9, Matthew Strazelis 8.