„Anadolu Efes“ – be pergalių: ASVEL herojumi tapusio graiko metimas nužudė čempionus

Stambulo „Anadolu Efes“ (0/3) ekipa Eurolygoje toliau lieka be pergalių. Antradienį Vilerbane Turikjos klubas 73:75 (25:20, 24:15, 13:18, 11:22) nusileido Vilerbano ASVEL (3/0) krepšininkams.

Eurolygos čempionai pralaimėjo trečią kartą iš eilės.<br>ZP/Scanpix nuotr.

2021-10-12 20:58, atnaujinta 2021-10-12 22:52

Dvikovą abi ekipos pradėjo rezultatyviu žaidimu. Taškų lenktynes primenančiame rungtynių starte kiek sėkmingiau jautėsi svečiai iš Turkijos, kurie po pirmųjų dešimties minučių buvo priekyje 25:20.

Antrajame ketvirtyje prie gero žaidimo puolime „Anadolu Efes“ pridėjo ir sėkmingą darbą gynyboje. Tai leido Ergino Atamano auklėtiniams susikrauti dviženklį pranašumą.

Po pirmosios rungtynių dalies svečiai buvo priekyje 49:35.

Po pertraukos aikštės šeimininkams pavyko nuraminti turkišką puolimo uraganą ir ASVEL ekipa sušvelnino atsilikimą. Po trijų kėlinių Prancūzijos ekipa atsiliko 53:62.

Ketvirtajame kėlinyje ASVEL ir toliau kibo į atlapus savo varžovams – įpusėjus ketvirčiui prancūzai išlygino skaičius švieslentėje – 67:67.

Įkaitusią geležį Vilerbano ekipa kalė toliau – likus žaisti kiek mažiau nei dvi minutes aikštės šeimininkai išsiveržė į priekį – 73:70, tačiau V.Micičius tolimu metimu išlygino rezultatą – 73:73.

Likus 12 sek. Kostas Antetokounmpo dvitaškiu metimu išvedė ASVEL į priekį, o „Anadolu Efes“ gelbėti bandžiusio Sh.Larkino metimas skriejo pro šalį.

ASVEL: Chrisas Jonesas 16, Williamsas Howardas 13, Paulas Lacombe'as 11 Kostas Antetokounmpo 10.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 24, Shane'as Larkinas 15, Rordigu'as Beaubois 13.