Lyg per treniruotę: „Fenerbahce“ namuose sutriuškino „Uniks“

Stambulo „Fenerbahce“ namuose išsityčiojo iš Kazanės „Uniks“ ekipos. Turkai varžovus sutriuškino 39 taškų skirtumu – 80:41 (21:8, 23:14, 17:5, 19:14).

„Fenerbahce“ namuose sutriuškino „Uniks“.<br> Fenerbahce Beko nuotr.
 „Uniks“ krepšininkai.<br>TASS/Scanpix nuotr.

Oct 14, 2021, 8:31 PM, atnaujinta Oct 15, 2021, 12:07 AM

Iki rungtynių su „Uniks“ neužtikrintai Eurolygoje atrodę „Fenerbahce“ krepšininkai į rungtynes žengė visiškai pasikeitę. Turkai gynyboje „Uniks“ krepšininkus buvo absoliučiai užsmaugę, o puolant neturėjo jokio vargo ir į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudami 44:22.

Antroje rungtynių dalyje vaizdas nei kiek nepasikeitė. „Fenerbahce“ varžovams per trečią ir ketvirtą kėlinį svečiams leido pelnyti vos 19 taškų ir būtų laimėję rungtynes net tuo atveju, jei patys puolime antroje pusėje būtų nepelnę nė taško. Visgi šeimininkai puolime visas rungtynes žaidė sėkmingai, o rungtynes laimėjo rezultatu 80:41.

„Fenerbahce“: Marialis Shayokas – 17, Devinas Bookeris – 16, Nando De Colo – 13.

„Uniks“: Isaiah Canaanas – 10, Lorenzo Brownas – 8.

„Fenerbahce“ Eurolygoje prieš rungtynes su „Uniks“ buvo patyrusi du pralaimėjimus iš eilės, o pastarosiose rungtynės turkai nusileido Berlyno ALBA klubui.

Kazanės „Uniks“ praėjusiame ture 73:70 nugalėję Miuncheno „Bayern“ iškovojo pirmąją pergalę Eurolygoje.