Eurolygos čempionas „Anadou Efes“ pajudėjo iš mirtie taško – atsidarė pergalių sąskaitą mače su „Uniks“

Eurolygoje šią savaitę žaidžiami penktojo turo mačai. Šio turnyro čempionas Stambulo „Anadolu Efes“ klubas startavo tragiškai – pralaimėjo visus keturis mačus ir buvo viena iš trijų komandų, kurios neturėjo pergalių. Ketvirtadienį savo aikštėje Ergino Atamano kariauna varžėsi su rusų Kazanės „Uniks“ klubu ir galiausiai išstenėjo pergalę 71:68 (18:22, 14:15, 15:14, 24:17).

„Anadolu Efes“ dar niekaip nelaimi šio sezono Eurolygoje.<br>AFP/Scanpix.com nuotr.

Oct 21, 2021, 7:43 PM, atnaujinta Oct 21, 2021, 11:16 PM

Šioje dvikovoje nerungtyniavo praėjusio sezono naudingiausias žaidėjas Vasilije Micičius, taip pat Jamesas Andersonas ir Krunoslavas Simonas.

Lygų mačą žaidusios ekipos banguoti pradėjo po pertraukos – svečiai buvo pabėgę 7 taškų skirtumu 51:44, tačiau „Anadolu Efes“ pasivijo ir ketvirtame kėlinyje persvėrė rezultatą 62:58. Lemiamas buvo šeimininkų spurtas, po kurio jie pabėgo 67:60.

„Anadolu Efes“: Rodrigue‘as Beaubois (2/7 tritaškiai) ir Elijah Bryantas (2/6 tritaškiai) po 14, Tiboras Pleissas 12 (6 atk. kam.), Adrienas Moermanas 10 (9 atk. kam.), Shane‘as Larkinas 8 (5 rez. perd., 6 kld.).

„Uniks“: Lorenzo Brownas (23 naud. bal.) ir Isaiah Canaanas (3/5 tritaškiai) po 16, Mario Hezonja 13 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Tonye Jekiri 8.

Turkai prieš tai nusileido Madrido „Real“, Maskvos CSKA, Vilerbano ASVEL ir Milano „Olimpia“.

Tik Madrido ekipai „Abadolu Efes“ pralaimėjo 13 taškų skirtumu, o kituose mačuose skirtumas siekė vos 4 taškus.

Tuo tarpu „Uniks“ savo sąskaitoje dabar turi vieną laimėjimą, sugebėjusi įveikti pergalių po keturių turų neturėjusią Miuncheno „Bayern“ 73:70, kuri šiandien įveikė Kauno „Žalgirį“ 75:73.