Belgrade „Crvena Zvezda“ neatsilaikė prieš Berlyno ALBA

Savo fanų akivaizdoje garsiai palaikoma Belgrado „Crvena Zvezda“ penktajame Eurolygos ture 63:78 (10:12, 15:26, 21:20, 17:20) neatsilaikė prieš Berlyno ALBA krepšininkus.

Belgrade „Crvena Zvezda“ neatsilaikė prieš Berlyno ALBA.<br> ALBA BERLIN twitter nuotr.
 „Crvena Zvezda“ Belgrade siekia pergalės prieš Berlyno ALBA.<br> KK Crvena zvezda mts twitter nuotr.

2021-10-22 19:49, atnaujinta 2021-10-22 22:26

Rungtynės prasidėjo itin nerezultatyviu krepšiniu ir po pirmo kėlinio vos 12:10 pirmavo svečiai iš Vokietijos. Tačiau antrajame kėlinyje pabudę ALBA krepšininkai užkūrė pirtį Belgrado klubui ir po 5 minučių antram ketvirtį pirmavo 28:12. „Crvena Zvezda“ sugebėjo į tai atsakyti pelnydami 10 taškų be atsako, bet kėlinį sėkmingiau užbaigę svečiai pirmą pusę užbaigė pirmaudami 38:25.

Po pertraukos šeimininkai atgaivino savo puolimą, tačiau nesusitvarkę gynybos ir prieš lemiamą ketvirtį atsilikinėjo dviženkliu skirtumu – 46:58.

Lemiam kėlinyje „Crvena Zvezda“ papildomų jėgų nesugebėjo atrasti ir rezultatu 63:78 patyrė trečiąjį pralaimėjimą Eurolygoje.

ALBA: Maodo Lo – 17, Luke’as Sikma ir Yoelis Zoosmanas – 11, Tamiras Blattas – 10, Oscaras Da Silva ir Louisas Olinde’as – 9.

„Crvena Zvezda“: Ognjenas Dobričius – 16, Nate’as Woltersas – 13, Luka Mitrovičius – 11, Austinas Hollinsas – 10.

Belgrado krepšininkai prieš rungtynes buvo iškovojusi dvi pergales, o abu pralaimėjimus patyrė tik keliais taškais ir Eurolygos milžinams – 57:61 buvo nusileista Stambulo „Fenerbahce“ ekipai, o praėjusią savaitę Maskvoje 76:78 Belgrado klubas neprilygo CSKA ekipai.

Lygos autsaidere prieš sezoną laikyta Berlyno ALBA po penkių turų yra iškovojusi dvi pergales. ALBA trečiajame ture 84:70 įveikė Stambulo „Fenerbahce“.