Antroji nesėkmė: Domantas Sabonis taikėsi į trigubą dviženklį, bet „Pacers“ krito Vašingtone po pratęsimo

NBA čempionate naktį iš penktadienio į šeštadienį Domanto Sabonio atstovaujamas „Indiana Pacers“ (0/2) klubas svečiuose po pratęsimo 134:135 (36:32, 37:41, 23:33, 27:17, 11:12) pralaimėjo „Washington Wizards“ (2/0) komandai ir lieka be pergalių.

Domantas Sabonis pelnė 28 taškus.<br>AP/Scanpix nuotr.
 Domantas Sabonis pelnė 28 taškus.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Oct 23, 2021, 7:46 AM, atnaujinta Oct 23, 2021, 8:09 AM

25 metų 211 cm ūgio D.Sabonis vėl buvo vienas komandos lyderių.

Jis per 43 min. surinko 28 taškus (8/9 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 6/8 baudų), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Tiek pat pelnė Malcomas Brogdonas, o NBA karjeros rezultatyvumo rekordą pasiekęs Mylesas Turneris surinko 40 taškų, bet trijulė neištempė komandos.

Po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus 73:73, o po trečiojo „Pacers“ atsiliko 96:106.

Tačiau galingas ketvirtas kėlinys leido pirmauti 123:117 likus 2 min.

Tuomet „Wizards“ išlygino rezultatą po dviejų Spencerio Dinwiddie tritaškių, o paskutinė „Pacers“ ataka buvo nesėkminga.

Pratęsimas prasidėjo D.Sabonio dėjimu, „Pacers“ pirmavo 129:123.

Tačiau tuomet svečiai pralaimėjo atkarpą 2:11 ir jau neišsigelbėjo.

„Wizards“: Spenceris Dinwiddie 34 (7/15 dvitaškių, 6/9 tritaškių, 6 atk. kam., 9 rez. perd.), Kyle'as Kuzma 26 (5/8 tritaškių, 11 atk. kam.), Raulis Neto 18, Davis Bertanis 17 (4/9 tritaškių).

„Pacers“: Mylesas Turneris 40 (10/13 dvitaškių, 5/9 tritaškių, 5/8 baudų, 10 atk. kam.), Malcolmas Brogdonas (10/18 dvitaškių, 8 atk. kam., 8 rez. perd.), Domantas Sabonis (8/9 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 6/8 baudų, 9 atk. kam., 7 rez. perd.) po 28, Chrisas Duarte'as 15.