Kauno „Žalgirio“ komanda Eurolygos dvigubą savaitę pradėjo pralaimėjimu. Jures Zdovco vadovaujami kauniečiai išvykoje rezultatu 62:76 (20:16, 10:23, 16:19, 16:18) pralaimėjo Tel Avivo „Maccabi“ ekipai ir Eurolygoje toliau lieka be pergalių.

„Žalgirį“ Eurolygos dugne palikęs I. Sfairopoulos sieks nuimti nepralaiminčio Š. Jasikevičiaus skalpą.<br>T.Bitvinsko nuotr.
 Kauniečiai neturėjo vilčių Tel Avive.<br>BC Zalgiris Kaunas twitter nuotr.
 Kauniečiai neturėjo vilčių Tel Avive.<br>zalgiris.lt nuotr.
Daugiau nuotraukų (10)

2021-10-27 11:22

Po pergalės „Maccabi“ treneris graikas Ioanis Sfairopoulos buvo patenkintas ekipos žaidimu.

„Sveikinu mūsų žaidėjus su pergale ir žaidimu. Manau, kad žaidėme labai gerą krepšinį, išskyrus antrąją pirmojo kėlinio dalį, 5 minutes labai prastai dirbome gynyboje. Antrajame kėlinyje praleidome tik 10 taškų, bet įmetėme 23. Tuomet įgijome apčiuopiamą persvarą.

Man buvo labai svarbus balansas puolime, kamuolio dalinimasis, žaidėjai tai darė gana gerai. Manau, kad nusipelnėme pergalės. Taip pat noriu padėkoti mūsų gerbėjams, kurie mums padėjo. Tikiuosi, kad jie padės ir rungtynėse su „Barcelona“, – teigė 54-erių I.Sfairopolous.

Graiko auklėtiniai ketvirtadienį namuose priims Šarūno Jasikevičiaus kariauną, kuri Eurolygoje kol kas laimėjo visas 6 rungtynes.

„Žalgiris“ sustabdė „Maccabi“ lyderį Scottie Wilbekiną, kuris pelnė tik 5 taškus, tačiau strigo ir kauniečių žaidėjai. I.Sfairpopoulos buvo labai patenkintas, kaip ekipa gynėsi prieš Edgarą Ulanovą.

„Jų gynyba buvo sutelkta į Scottie Wilbekiną. Jam buvo sunku pelnyti taškus, bet Scottie žino, kaip padėti komandai, ne tik pelnydamas taškus, bet ir atlikdamas kitokį darbą. Gindamasis jis perėme 5 kamuolius, taip pat atliko 6 rezultatyvius perdavimus, o jam būnant aikštėje komanda įmetė 17 taškų daugiau.

Taip pat noriu paminėti Angelo Caloiaro, jis šį vakarą turėjo aukščiausią +/- rodiklį – +25.

Su juo aikštėje visiškai uždarėme E.Ulanovą, kuris yra labai patyręs ir naudingas „Žalgirio“ komandai.

Artūras Milaknis pridarė mums problemų pirmame kėlinyje, bet po to Kameronas Tayloras jį sustabdė.

Derrickas Williamsas buvo puikus, ne tik puolime, bet ir gynyboje, puikiai pataikė“, – žaidėjus gyrė treneris.

„Žalgiris“ Eurolygoje patyrė šeštąjį pralaimėjimą ir yra vienintelė ekipa, kuri dar nejautė pergalės skonio.