NBA naktis: „Grizzlies“ po pratęsimo įveikė „Warriors“, L. Dončičius „Mavericks“ klubą atvedė į pergalę Teksaso derbyje Kiti rezultatai

„Golden State Warriors’ (4/1) namuose iššvaistė vienu momentu turėtą 19 taškų persvarą ir pratęsimo rezultatu 101:104 (37:20, 18:25, 24:28, 19:25, 3:6) nusileido „Memphis Grizzlies“ ekipai.

„Grizzlies“ po pratęsimo įveikė „Warriors“.<br> AFP/Scanpix nuotr.

Oct 29, 2021, 7:46 AM, atnaujinta Oct 29, 2021, 9:25 AM

Rungtynės prasidėjo nuostabiu „Warriors“ žaidimu ir jau po pirmojo kėlinuko pirmavo 17 taškų persvara – 37:20. Sekantys du kėlinukai geriau klostėsi Memfio klubui ir prieš lemiamą kėlinį „Warriors“ turėjo tik 6 taškų persvarą.

Ketvirtajame kėlinyje „Memphis Grizzlies“ surengė 13:0 spurtą ir po Desmondo Bane’o tritaškio svečiai išsiveržė į priekį 89:86. Tačiau „Warriors“ nepaskendo ir išlyginę rezultatą žaidė taškas į tašką. Likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes rezultatas buvo lygus 98:98. Nei vienai ekipai per likusį laiką taškų pelnyti nepavyko ir rungtynės persikėlę į pratęsimą.

Pratęsime nei viena komanda nesugebėjo atitrūkti nuo varžovų, tačiau pratęsimui einant į pabaigą De’Anthony Meltono ir Ja Moranto dvitaškiai leido „grizliams“ išsiveržti į priekį 104:101. Likus žaisti 8 sekundes rezultatą tolimu metimu galėjo išlyginti Damiono Lee, tačiau jo metimas buvo netikslus.

„Warriors“: Stephenas Curry 36 (7/20 trit., 7 atk. kam., 8 rez. per., 5 kld.), Andrew Wigginsas 16, Damionas Lee 14 (6 atk. kam.), Jordanas Poole’as 9 (6 kld.), Draymondas Greenas 4 (12 atk. kam., 7 rez. per., 3 per. kam., 5 blk., 5 kld.).

„Grizzlies“: Ja Morantas 30 (7 atk. kam., 5 rez. per., 4 per. kam.), Desmondas Bane’as 19 (6 atk. kam.), Jarenas Jacksonas 15 (8 atk. kam), Stevenas Adamsas 12 (7 atk. kam.), Kyle’as Andersonas 8 (9 atk. kam.).

Kitose rungtynėse Luka Dončičiaus vedami „Dallas Mavericks“ (3/1) Teksaso derbyje namuose 104:99 (15:25, 32:24, 29:27, 28:23) įveikė „San Antonio Spurs“ krepšininkus.

Komandos į ketvirtą kėlinį žengė esant lygiam rezultatui – 76:76. Tačiau sekančią pavarą lemiamu įjungė L.Dončičius. Penkis taškus paeiliui pelnęs slovėnas likus žaisti penkias minutes savo komandai suteikė 11 taškų pranašumą. „Mavericks“ savo pranašumo nebešvaistė, o L.Dončičius vien per lemiamą kėlinį surinko 10 taškų.

„Mavericks“: Luka Dončičius 25 (5 rez. per., 7 kld.), Jalenas Brunsonas 19 (7 atk. kam., 5 rez. per.), Dorianas Finney-Smithas 14 (8 atk. kam.), Maxas Kleberis 12 (10 atk. kam.), Dwightas Powellas 11.

„Spurs“: Dejounte’as Murray 23 (10 atk. kam., 8 rez. per.), Brynas Forbesas 15, Jakobas Poeltlas (13 atk. kam.) ir Lonnie’is Walkers po 14, Keldanas Johnsonas 10 (5 atk. kam.).