„Real“ Vitorijoje pervažiavo „Baskonia“

Ketvirtadienį vykusiose Eurolygos rungtynėse saldžią pergalę dviejų Ispanijos ekipų mūšyje iškovojo Madrido „Real“ (9/3) ekipa. Ispanijos vicečempionai išvykoje 88:60 (25:14, 28:20, 18:13, 17:13) nušlavė Vitorijos „Baskonia“ (4/8) krepšininkus.

Rokas Giedraitis<br>Klubo nuotr.

Nov 25, 2021, 9:27 PM, atnaujinta Nov 25, 2021, 11:37 PM

Iš baskų gretose rungtyniaujančių lietuvių sėkmingiau sužaidė Rokas Giedraitis.

200 cm ūgio puolėjas iš Lietuvos per 25 ant parketo praleistas minutes įmetė 5 taškus (1/2 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 3 kamuolius ir surinko 10 naudingumo balų.

Tuo tarpu Tadas Sedekerskis per 18 minučių įmetė 3 taškus (0/1 dvit., 1/3 trit.), atkovojo kamuolį ir surinko 1 naudingumo balą.

Gerbūvį svečiai sau susikrovė dar pirmoje rungtynių pusėje – per pirmuosius du kėlinius triuškinančią persvarą įgiję Pablo Laso auklėtiniai sėkmingai pasirodė ir antroje rungtynių dalyje, kurioje įtvirtino savo pranašumą ir šventė užtikrintą pergalę.

Rungtynėse netrūko ir karštų momentų – antrajame kėlinyje už apsistumdymą abipusėmis nesportinėmis pražangomis buvo nubausti Wade'as Baldwinas ir Thomasas Heurtelis.