Galingas J. Valančiūno pasirodymas pergalės prieš buvusią komandą neatnešė

NBA lygoje dar vieną galingą pasirodymą surengė Jonas Valančiūnas. Lietuvis susitiko prieš savo buvusią ekipą – „Toronto Raptors“ (20/17), tačiau nepaisant JV pastangų, „New Orleans Pelicans“ (14/26) išvykoje 101:105 (26:27, 22:22, 29:30, 24:26), nusileido Kanados ekipai.

Galingas J. Valančiūno pasirodymas prieš buvusią komandą pergalės neatnešė<br> AP/Scanpix nuotr.

Jan 10, 2022, 6:31 AM, atnaujinta Jan 10, 2022, 7:11 AM

Rungtynės nuo pradžios iki galo vyko taškas į tašką. Šeimininkai tiek antrajame, tiek trečiajame kėlinyje buvo susikūrę dviženklį pranašumą, tačiau abu kartus lietuvio atstovaujama ekipa šį be didesnių sunkumų pašalino.

Likus žaisti 4-ias minutes, J.Valančiūno dvitaškis rezultatą išlygino – 93:93. Tačiau tuomet savo šou ėmėsi „Raptors“ lyderis – Fredas VanVleetas. Amerikietis pataikė tris tritaškius paeiliui, tačiau sėkmingai atakas organizavę svečiai toli neatitrūko ir likus rungtyniauti minutei, atsiliko tik vienu tašku – 101:102.

Visgi rungtynių pabaiga priklausė buvusiai J.Valančiūno komandai. Chrisas Boucheris pelnė dvitaškį, o sekančioje Toronto ekipos atakoje šeimininkai net du kartus sugebėjo atsikovoti kamuolį puolime ir išprovokuodami pražangą, sėkmingai užbaigė rungtynes.

J.Valančiūnas per 33 minutes pasižymėjo 20 taškų (6/9 dvit., 1/3 trit., 5/6 baudos), 17 atkovotų ir 1 perimtu kamuoliu, 1 rezultatyviu perdavimu, 1 bloku ir 3 klaidomis.

„Raptors“: Fredas VanVleetas 32, Pascalis Siakamas 29 (10 atk. kam., 7 rez. per.), OG Anunoby 12 (5 atk. kam.).

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 22 (5 atk. kam.), Jonas Valančiūnas 20 (17 atk. kam.), Herbertas Jonesas 13, Devonte’as Grahamas ir Nickeilis Alexanderis-Walkeris po 11.