Bejėgiškai gynyboje atrodžiusi „Pacers“ su D. Saboniu patyrė pralaimėjimą Los Andžele

NBA lygoje minint Martino Liuterio Kingo dieną pralaimėjimą patyrė „Indiana Pacers“ (15/29) ekipa su Domantu Saboniu priešakyje. „Pacers“ išvykoje 133:139 (27:40, 32:28, 31:36, 43:35) neprilygo „Los Angeles Clippers“ (22/23) ekipai.

D. Sabonis.<br> AP/Scanpix nuotr.

Jan 18, 2022, 6:07 AM

Jau pirmajame kėlinyje „Clippers“ skuodė į priekį. „Pacers“ gynybinėmis spragomis naudojęsi šeimininkai sužaidus pusė kėlinio susikūrė dviženklę persvarą (22:12), o ketvirtį sugebėjo užbaigti pelnę net 40 taškų.

Antrajame kėlinyje „Pacers“ skirtumą sėkmingai mažino ir likus žaisti dvi minutes komandas skyrė tik vienas taškas (57:58). Visgi, tokio žaidimo iki galo išlaikyti nepavyko ir pirmą rungtynių pusę šeimininkai užbaigė su 9 taškų pranašumu (68:59).

Trečiajame kėlinyje tęsėsi tai, kas vyko antrojo pabaigoje. „Clippers“ toliau drąskė svečių krepšinio tinklelį ir kelis kartus buvo šalia dvidešimties taškų persvaros, tačiau papildomų jėgų atradę Indianapolio krepšininkai sugebėjo skirtumą sušvelninti ir į lemiamą ketvirtį žengė su 14-os taškų deficitu (90:104).

Jame svečiai ieškojo progų užklupti nepasiruošusius „Clippers“ krepšininkus ir grąžinti intrigą į rungtynes. Ją pasiekti pavyko paskutiniąją minutę. Po Cariso LeVerto dėjimo ekipas skyrė tik keturi taškai (128:132), o sekančioje šeimininkų atakoje Reggis Jacksonas realizavo tik vieną baudos metimą.

Tas pats C.LeVertas pelnė dar du taškus ir likus rungtyniauti 31 sekundę „Pacers“ atsilikinėjo tik dviem taškais. Visgi R.Jacksonas atliko sėkmingą dėjimą, vėliau pataikė abi baudas ir užtikrino „Clippers“ triumfą.

Domantas Sabonis ant parketo praleido 34 minutes. Per jas lietuvis pasižymėjo 19 taškų (7/13 dvit., 0/1 trit., 5/7 baudos), 11 atkovotų kamuolių, 7 rezultatyviais perdavimais, 2 blokais ir 3 klaidomis.

„Clippers“: Nicolas Batumas 32 (5 atk. kam.), Reggie Jacksonas 26 (5 atk. kam.), Marcusas Morrisas 21 (8 atk. kam.), Amiras Coffey 16 (7 rez. per.), Ivica Zubacas 10 (5 atk. kam.), Ericas Bledsoe (6 rez. per.).

„Pacers“: Carisas LeVertas 26 (9 atk. kam.), Chrisas Duarte 24 (7 atk. kam., 6 rez. per.), Domantas Sabonis 19 (11 atk. kam., 7 rez. per.), Justinas Holiday 18, Goga Bitadzė 17 (8 atk. kam.), Oshae Brissettas 13, Duane'as Washingtonas 10.