Į Eurolygos lyderius pretenduojantis Madrido „Real“ Berlyne susitvarkė su ALBA

Ketvirtadienį Eurolygoje savo akistatą žaidė vienas iš turnyro lyderių Madrido „Real“ ir namie kovojusi Berlyno ALBA. Abu klubai yra visiškai skirtingose turnyrinės lentelės vietose, tačiau mačo metu to nesimatė – nagais į varžovus kabinęsis Vokietijos klubas trečiame kėlinyje buvo atsilikęs tik keturiais taškais, bet galiausiai krito 74:89 (15:19, 21:29, 20:25, 18:16).

Madrido „Real“ ekipa.<br>Real Madrid Basket twitter nuotr.
Pablo Laso vedamas Madrido „Real“<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Jan 20, 2022, 7:36 PM, atnaujinta Jan 20, 2022, 10:56 PM

Po dviejų kėlinių „Real“ pirmavo 48:36, tačiau po pertraukos ALBA surengė spurtą 10:2 ir sumažino atsilikimą iki 46:50.

Tačiau po to ispanų ekipa po truputį pradėjo didinti spaudimą šeimininkams, o jau ketvirto kėlinio viduryje pasiekė triuškinamą skirtumą 83:62.

Sugrįžimo iš NBA į „Real“ mače Gabrielis Deckas per 9 minutes įmetė 2 taškus (1/2 dvitaškiai), sugriebė kamuolį, sykį prasižengė ir surinko 1 naudingumo balą.

Nugalėtojams Thomasas Heurtelis pelnė 17 taškų (3/5 tritaškiai, 7 rez. perd.), Vincentas Poirier – 13 (5 atk. kam.), Guerschonas Yabusele – 12, Trey‘us Thompkinsas – 10, Adamas Hanga pridėjo 9 taškus (15 naud. bal.).

Pralaimėjusiems Maodo Lo surinko 21 tašką (5 atk. kam., 30 naud. bal.), Marcusas Erikssonas ir Benas Lammersas – po 10, Louisas Olinde ir Oscaras Da Silva pasižymėjo 8 taškais.

Ispanijos komanda turi įspūdingą statistiką – dabar jau per dvylika mačų tik kartą pralaimėjo ir su 16 pergalių pasivijo tiek pat laimėjimų turinčią „Barcelona“.

Pastaroji Kazanėje pralaimėjo „Uniks“ komandai ir dabar Madridas gali tapti lyderiu – yra sužaidęs dviem mačais mažiau.

Praėjusiame ture „Real susitvarkė su kita ispanų komanda – Vitorijos „Baskonia“ 89:74.

Pirmame ture Madrido krepšininkai sutriuškino ALBA 87:64.

Vokiečiai sunkiai renka pergales, po 19 mačų turėdami 6 sėkmes. Berlyno ekipa praėjusiame ture krito nuo Milano „Olimpia“ 76:84.