D. Sirvydžio žygis G lygoje baigtas: pralaimėjo ketvirtfinalyje

Deivido Sirvydžio atstovaujamas „Motor City Cruise“ klubas G lygos ketvirtfinalyje 116:124 (32:28, 37:41, 26:25, 21:30) namuose nusileido „Delaware Blue Coats“ ekipai.

Deividas Sirvydis<br>AFP/Scanpix nuotr.

Apr 9, 2022, 8:02 AM, atnaujinta Apr 9, 2022, 8:29 AM

Lietuvis ant parketo praleido tik 5 minutes, o per jas prametė vienintelį tritaškį, 2 kartus suklydo ir 2 kartus prasižengė.

„Motor City Cruise“ reguliarų sezoną kaip ir „Delaware Blue Coats“ baigė su 22 pergalėmis ir 10 pralaimėjimų, tačiau D.Sirvydžio klubas užėmė antrąją vietą ir atkrintamosiose turėjo namų aikštės pranašumą.

Nugalėtojus į priekį vedė Jadenas Springeris. Puolėjas per 32 minutes pelnė 30 taškų (11/17 dvit., 0/2 trit., 6/6 baud.), atkovojo 5 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 1 kartą suklydo ir 5 kartus prasižengė.

„Motor City Cruise“: Cheick Diallo 25, Sabenas Lee 16, Lukas Garza ir Justinas Turneris po 14, Jamorko Pickettas 12, Derrickas Waltonas 10.

„Delaware Blue Coats“: Jadenas Springeris 30, Charlie’is Brownas 28, Mylesas Powellas 22, Aaronas Henry 18, Shaquille’as Harrisonas 12.