„Šiaulių-7bet“ (15/15) komanda pergalingai užbaigė Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) reguliarųjį sezoną. Paskutiniojo turo mače svečiuose 89:67 (15:16, 18:20, 23:18, 33:13) buvo nugalėtos Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (9/21).

Pergalingas finišas: pabaigoje įsisiautėję Šiaulių krepšininkai laimėjo Pasvalyje<br> LKL nuotr.
Dėl geresnės pozicijos kovojantys „Šiauliai“ siekai pergalės prieš „Pieno Žvaigždes“<br>LKL nuotr.

Apr 28, 2022, 5:50 PM, atnaujinta Apr 28, 2022, 8:16 PM

Rungtynės prasidėjo labai lygiai ir per pirmą kėlinį nė viena ekipa labiau nepabėgo. Antrajame Pasvalio klubas susikrovė trapų pranašumą (22:17), kurį spurtu 13:0 svečiai ne tik panaikino, bet ir perėmė iniciatyvą – 30:22. Markellas Johnsonas ėmėsi darbo, Simas Jarumbauskas sumetė baudas, o Randy Culpepperis – dvitaškį, tad šiauliečiai persvarą greit išvarstė – 36:33.

Įtampa nė akimirkai nenuslūgo, nes po pertraukos „Šiauliai-7bet“ vėl įvedė lygybę, kuomet pataikė Issufas Sanonas – 40:40. Kuomet svečiai pabandė perimti iniciatyvą, juos tritaškiais atakuoti ėmė S.Jarumbauskas ir R.Culpepperis (46:44), tiesa, tuo pačiu netrukus atsakė Paulius Danusevičius – 47:47. Isaiah Armwoodas išnaudojo kelias atakas produktyviai (51:47), tuo tarpu tolimi šūviai ketvirtojo kėlinio pradžioje suteikė šiauliečiams jau dviženklę persvarą – 64:54.

Paskutiniame kėlinyje intrigos nebeišvydome, nes pasvališkių puolimas visiškai užtrigo ir leido varžovams dominuoti.

Pasvalio komandai dėl nugaros problemų nepadėjo vienas lyderių Arnas Beručka.

Pasvaliečiai sezoną užbaigė savo sąskaitoje turėdami 9 pergales ir sezoną užbaigė 9-oje vietoje.

Šiaulių ekipa turėdama 15 pergalių užėmė 5-ąją vietą.

Tarpusavio susitikimuose pergales šventė namų ekipos. Pasvalio klubas namuose varžovus pranoko 109:90, Šiaulių klubas – 84:62.