Lietuvos 20-mečių merginų rinktinė Europos čempionate rungtynėse dėl 11-os vietos 44:71 (4:19, 8:13, 17:17, 15:22) nepasipriešino švedėms.

Per pirmą pusę dvylika taškų pelniusios 20-metės Europos čempionatą užbaigė pralaimėjimu<br> FIBA nuotr.

Jul 16, 2022, 6:48 PM

Rungtynės prasidėjo kur kas geriau Lietuvos varžovėms. Jurgitos Štreimikytės-Verbickienės buvo užgniaužtos puolime ir per pirmąją rungtynių pusę sugebėjo sukrapštė vos 12 taškų ir į pertrauką žengė turėdamos 20 taškų deficitą.

Po pertraukos lietuvės pradėjo priešintis varžovėms, tačiau skirtumas ir toliau didėjo.

Lietuva: Audronė Zdanevičiūtė 14, Gedvilė Savostaitė 7.

Švedija: Matilda Ekh 17, Diana Collins 13, Sanna Strom 12, Emma Lundgren 8, Stina Almqvist 7.

Turnyro metu lietuvės iškovojo 2 pergales. Grupių etape 72:52 nugalėjo bulgares, o kovoje dėl 9–16 vietų pranoko nyderlandes 59:56.