Antroje rungtynių dalyje sužvėrėjusi Prancūzija sudraskė čekus

Itin sėkmingai antrąjį atrankos į 2023-ųjų pasaulio krepšinio čempionatą etapą pradėjo Prancūzijos krepšinio rinktinė.

Prancūzai šventė triuškinančią pergalę namuose.<br>FIBA nuotr.

2022-08-24 23:44

Prancūzai savų žiūrovų akivaizdoje 95:60 (18:27, 20:15, 28:8, 29:10) sutraiškė Čekijos krepšininkus.

Pirmoje mačo pusėje aikštės šeimininkai turėjo dviženklį deficitą, o po dviejų kėlinių atsiliko 38:42, tačiau po pertraukos Prancūzija ėmė visiškai dominuoti aikštėje.

Antrąją rungtynių dalį Prancūzija laimėjo 57:18 ir visiškai nepaliko vilčių savo priešininkams.

Nugalėtojus į priekį vedė po 16 taškų įmetę Timothe Luwawu-Cabarrotas ir Guerschonas Yabusele.

Čekijos rinktinėje rezultatyviausiai sužaidė 14 taškų įmetęs Vojtechas Hrubanas.

Primename, kad tiek Prancūzija bus Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės varžovė kitą savaitę prasidėsiančiame Europos krepšinio čempionate.