Smūgis gruzinams: T. Šengelija praleis Europos krepšinio čempionatą

Europos krepšinio čempionate kovosianti Gruzijos rinktinė pergalingai pradėjo antrąjį atrankos į 2023-ųjų pasaulio krepšinio čempionatą etapą, tačiau vakarą apkartino komandos lyderio patirta trauma.

T.Šengelija patyrė traumą.<br>FIBA nuotr.

Aug 24, 2022, 9:33 PM, atnaujinta Aug 24, 2022, 11:59 PM

Gruzinai namuose 77:66 (18:18, 17:17, 21:9, 21:22) pranoko Nyderlandų krepšininkus.

Net 20 taškų per 21 minutę įmetęs Tornikė Šengelija mačą užbaigė anksčiau laiko. Trečiojo kėlinio viduryje Bolonijos „Virtus“ puolėjas susidūrė su priešininku ir stipriai susižeidė petį.

Krepšininkas ant parketo nesugrįžo iki pat rungtynių pabaigos. Kiek vėliau gruzinų žiniasklaida pranešė, kad puolėjui lūžo peties kaulas. Dėl šios priežasties jis praleis kitą savaitę startuosiantį Europos krepšinio čempionatą

Trečiojo ketvirčio viduryje mačą užbaigęs 30-metis 206 cm ūgio gruzinas buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose.

Tuo metu Nyderlandų ekipoje rezultatyviausias buvo 22 taškus įmetęs Worthy de Jongas.