Du puikius spurtus surengę Juodkalnijos krepšininkai įveikė bulgarus

Sekmadienio „Eurobasket 2022“ kovos prasidėjo A grupės dvikova tarp Juodkalnijos ir Bulgarijos rinktinių. Pergalę rezultatu 91:81 (21:21, 24:25, 22:12, 24:23) šventė juodkalniečiai.

Juodkalnija – Bulgarija<br>FIBA nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

2022-09-04 14:02, atnaujinta 2022-09-04 16:20

Pirmoje rungtynių pusėje Juodkalnijos krepšininkai nerado būdų, kaip sustabdyti varžovų lyderį Aleksandarą Vezenkovą.

Bulgaras per pirmąją rungtynių pusę jau buvo pelnęs 17 taškų, tačiau jo vedami bulgarai turėjo tik 1 taško pranašumą – 46:45.

Į trečiąjį kėlinį Juodkalnijos krepšininkai žengė visai kitu veidu. Juodkalniečiai ketvirtį pradėjo spurtu 12:0 ir įgijo svarią persvarą bei kėlinį užbaigė pirmaudami 67:58.

Tačiau ketvirtajame kėlinyje jau geriau atrodė Bulgarijos krepšininkai. Sparčiai atsilikimą mažinę bulgarai sužaidus vos 3 minutes sugebėjo išsiveržti į priekį – 75:73.

Toks varžovų niuksas antrą kartą pažadino Juodkalnijos rinktinę ir finišavę spurtu 18:6 juodkalniečiai šventė pergalę.

Juodkalnija: Vladimiras Mihailovičius 23, Igoris Drobnjakas ir Bojanas Dubljevičius po 17.

Bulgarija: Aleksandaras Vezenkovas 26, Adrejus Ivanovas 17, Chavdaras Kostovas 10.

Juodkalniją čempionatą pradėjo 68:72 nusileisdami turkams, tačiau šeštadienį 76:70 palaužė Belgijos rinktinę.

Bulgarai pirmosiose dvejose rungtynėse susitiko su grupės lyderiais. Pirmosiose rungtynėse bulgarai 87:114 nusileido ispanams, o antrosiose 87:101 neprilygo Turkijos krepšininkams.

Sekmadienį dar bus sužaistos dvejos A grupės rungtynės. 17 val. 15 min. susitiks Ispanijos ir Belgijos komandos, o 20 val. turkams iššūkį mes grupės šeimininkai gruzinai.