Lenkijos krepšininkai tik po įtemptos kovos palaužė Nyderlandų rinktinę

Antradienio „Eurobasket 2022“ D grupės kovos prasidėjo Lenkijos ir Nyderlandų rinktinių akistata. Po įtemptos kovos pergalę rezultatu 75:69 (19:20, 12;20, 17:15, 27:14) iškovojo lenkai.

Lenkija – Nyderlandai<br> FIBA nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Sep 6, 2022, 2:31 PM, atnaujinta Sep 6, 2022, 5:45 PM

Rungtynių pradžioje atrodė, kad lenkai gali pabėgti nuo varžovų, kuomet pačioje rungtynių pradžioje įgijo 6 taškų pranašumą – 11:5.

Visgi, Nyderlandai varžovų nepaleido ir sugebėję persverti pranašumą į ilgąją pertrauką žengė pirmaudami 40:31.

Po pertraukos sugrįžę lenkai per 2 minutes pelnė 5 taškus be atsako, tačiau surengti įspūdingesnio spurto nepavyko ir situaciją toliu kontroliavo Nyderlandų komanda, kuri prieš lemiamą kėlinį pirmavo 55:48.

Galiausiai Lenkijos krepšininkai atsibudo ketvirtajame kėlinyje. Mūsų kaimynai sužaidus 3 minutes po Jakubo Garbaczo tritaškio išsiveržė į priekį 58:56.

Į lemiamą minutę Lenkijos rinktinė žengė pirmaudama 5 taškais – 70:65, tačiau nyderlandai Yannicko Franke’s ir Charlono Kloofo taškų dėka likus žaisti 20 sekundžių komandas teskyrė 3 taškai.

Prie baudų linijos buvo pasiųstas A.J. Slaughteris. Gynėjas realizavo abu metimus, o Y.Franke’s netikslus tolimas metimas garantavo lenkų pergalę.

Lenkija: Michalas Sokolowski 24, Aleksanderis Balcerowski 16, Jakubas Garbaczas 10.

Nyderlandai: Charlonas Kloofas 26, Yannickas Franke 13, Leonas Williamsas 9.

Nyderlandai pralaimėjo visas 4 rungtynes. Maurizio Buscaglia auklėtiniai nusileido Serbijos (76:100), Izraelio (67:74) ir Čekijos (80:88) rinktinėms.

Lenkijos krepšininkai savo sąskaitoje turi 3 pergales ir 1 pralaimėjimą. Lenkai įveikė čekus (99:84) ir izraeliečius (85:76), tačiau buvo sutriuškinti suomių (59:89).

D grupės kovos vyksta Prahoje, Čekijoje. Į atkrintamąsias varžybas pateks pirmąsias keturias vietas užėmusios komandos.