FIBA Amerikos taurę laimėjo Argentinos krepšininkai

Argentinos krepšinio rinktinė FIBA Amerikos taurės finale 75:73 (14:26, 22:24, 19:22, 8:13) įveikė brazilus.

FIBA Amerikos taurę laimėjo Argentinos krepšininkai<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Sep 12, 2022, 10:17 AM

Dar likus rungtyniauti kiek daugiau nei minutę laiko 73:71 pirmavo Brazilijos rinktinę, tačiau „Wolves“ komandos aukštaūgio Marcoso Delia dėjimas rezultatą išlygino.

Brazilams nesugebėjus užpulti, Gabrielis Deckas po atkovoto kamuolio puolime pelnė 2 taškus ir likus žaisti 13 sekundžių išvedė argentiniečius į priekį 75:73, o kaip netrukus, šie Madrido „Real“ puolėjo taškai buvo čempioniški.

„Wolves“ ekipos naujokas M.Delia per 29 minutes pelnė 4 taškus, atkovojo 4 kamuolius ir surinko 9 naudingumo balus.

Argentina: Gabrielis Deckas 20, Nicolasas Laprovittola 15, Facundo Campazzo 13.

Brazilija: Vitoras Benite 18, Yago Santosas ir Marcelinho Huertas po 11.

Trečią vietą iškovojo Jungtinių Amerikos Valstijų rinktinė, kuri 84:80 (15:16, 14:20, 25:21, 30:23) nugalėjo Kanadą.