V. Šeškus su Jonava ir toliau nepralaimi: dramatiškai triumfavo Pasvalyje

Pirmadienio vakarą ketvirtą sezono pergalę iš tiek pat galimų „Betsafe-LKL“ čempionate iškovojo Jonavos klubas. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai išvykoje 92:90 (17:23, 21:24, 25:21, 29:22) palaužė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipą.

Jonavos ekipos treneris Virginijus<br>G.Šiupario nuotr.

Oct 10, 2022, 5:43 PM, atnaujinta Oct 10, 2022, 9:05 PM

Dar trečiojo kėlinio pabaigoje Jonavos ekipa turėjo 12 taškų deficitą (53:65), tačiau lemiamu metu sužaidė įspūdingą atkarpą ir sugebėjo pratęsti pergalių seriją iki keturių.

Vaizdas aikštėje kardinaliai pasikeitė per 12 paskutinių rungtynių minučių. Stipriai atsilikinėjusi Jonavos komanda surengė spurtą net 30:13 ir ne tik išlygino rezultatą, bet ir pirmą kartą išsiveržė į priekį 89:87.

Pasvalio komanda dar turėjo minutės pertraukėlę, tačiau po jos, išsigelbėti nebepavyko. Dustinas Ware'as sudėtingu tritaškiu metimu bandė išplėšti pergalę, tačiau amerikiečio metimas tikslo nepasiekė.

Būtent D. Ware'as ir buvo arti to, kad pats dar kiek anksčiau padovanotų Pasvalio ekipai trečią sezono pergalę.

Gynėjas likus 35 sekundėms pataikė tritaškį ir suteikė šeimininkams vieno taško pranašumą (89:90).

Vis dėlto, paskutinėmis akimirkomis užtikrinčiau sužaidė šiame sezone pralaimėjimo dar nepatyrę Jonavos klubo kepšininkai.

„Pieno žvaigždės“: Justas Furmanavičius 20 (8/13 metimai), Dustinas Ware’as 18, Ignas Vaitkus 16, Džordže Dželetovičius 14 (4 atk. kam.)

„Cbet“: Jeffery Garrettas 26 (8 atk. kam.), Goranas Huskičius 20 (7 atk. kam., 6 rez. per.), Dovis Bičkauskis 13 (6 rez. per.), Edvinas Šeškus 11, Vytautas Šulskis 10.

Virgilijaus Šeškaus treniruojami jonaviečiai po keturių mačų turi visus laimėjimus ir yra viena iš trijų komandų, kuri nepatyrė nesėkmės.

Praėjusiame ture „Cbet“ sudaužė Rimo Kurtinaičio Alytaus „Wolves“ 80:62.