Eurolygoje pirmaujantis „Fenerbahce“ namuose po galingo trečio kėlinio sudaužė ASVEL

Eurolygoje antradienį santykius aiškinosi nominaliai pirmoje pozicijoje esanti Stambulo „Fenerbahce“ ekipa ir prancūzų Vilerbano ASVEL. Tačiau rimtos kovos nebuvo – turkų klubas namuose 84:63 (25:19, 17:17, 23:10, 19:17) nepaliko jokių šansų ASVEL.

N. Calatheso vedama „Fenerbahce“ puikiai startavo Eurolygoje.<br>Fenerbahce Beko twitter nuotr.

Oct 18, 2022, 8:33 PM, atnaujinta Oct 18, 2022, 10:59 PM

Po dviejų kėlinių šeimininkai pirmavo 42:36, o trečiame spurtavo ir pabėgo 56:40, o po to ir 65:46.

Nugalėtojams Carsenas Edwardsas pelnė 19 taškų (3/4 tritaškiai), Scottie Wilbekinas – 15 (14 min., 4/9 tritaškiai), Johnathanas Motley – 13 (12 min.), Nickas Calathesas – 11 taškų (8 rez. perd.).

Pralaimėjusiems Youssoupha Fallas įmetė 17 taškų (17 min., 9 atk. kam., 24 naud. bal.), Nando De Colo – 10 (5 atk. kam., 4 rez. perd., 4 kld.), Joffrey Lauvergne‘as surinko 8 taškus.

Turkai galingai pradėjo sezoną, iškovoję dvi pergales ir pagal geresnių įmestų ir praleistų taškų santykį buvo pirmoje vietoje.

Pradžioje „Fenerbahce“ susitvarkė išvykoje su Miuncheno „Bayern“ 74:62, o po to namie nepaliko jokių šansų Tel Avivo „Maccabi“ 86:71.

Prancūzai taip pat yra atsidarę pergalių kraitį: nors pirmame ture jie krito nuo Milano „Olimpia“ 62:69, tačiau po to išvykoje po dramatiškos pabaigos palaužė „Valencia“ 77:76.