Dramą pabaigoje išgyvenusi „Anadolu Efes“ išrašė pirmąjį pralaimėjimą ALBA krepšininkams

Po dviejų pralaimėjimų iš eilės į Eurolygos pergalių kelią sugrįžo čempionės titulą ginanti Stambulo „Anadolu Efes“ (2/2) ekipa.

V.Micičius.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Oct 21, 2022, 8:26 PM, atnaujinta Oct 21, 2022, 11:49 PM

Ergino Atamano auklėtiniai savų žiūrovų akivaizdoje 78:74 (22:23, 19:14, 17:23, 20:14) pranoko pirmąjį pralaimėjimą patyrusius Berlyno ALBA (3/1) krepšininkus.

Rungtynės prasidėjo abiejų komandų taškų lenktynėmis. Aikštės šeimininkų gretose puolime spindėjo Vasilije Micičiaus ir Willo Clyburno duetas. Tuo metu ALBA klube žibėjo universaliai žaidusio Luke'o Sikma žvaigždė.

Po pirmųjų dešimties minučių svečiai buvo priekyje 23:22.

Antrąjį kėlinį ALBA pradėjo atkarpa 7:0 ir atitrūko nuo priešininkų 30:22. Vis dėlto puolime atkutę aikštės šeimininkai sėkmingiau užbaigė ketvirtį ir į ilgąją pertrauką išėjo ilsėtis pirmaudami 41:37.

Po pertraukos tritaškiais prapliupęs Berlyno klubas susigrąžino pirmaujančios komandos vaidmenį ir pirmavo praktiškai viso ketvirčio metu. Prieš lemiamą rungtynių atkarpą svečiai pirmavo 60:58.

Ketvirtajame kėlinyje tęsėsi atkakli ir permaininga kova. Mačo pabaigoje suspindo V.Micičius, kuris renkamais taškais bei atliekamais rezultatyviais perdavimais nutiesė Stambulo klubui kelią į antrąją pergalę šio sezono Eurolygoje.

Nugalėtojų gretose V.Micičius pasižymėjo įmesdamas 20 taškų, atlikdamas 11 rezultatyvių perdavimų ir surinkdamas 21 naudingumo balą.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 20, Willas Clyburnas 16, Rodrigue'as Beaubois 10.

ALBA: Tamiras Blattas ir Yovelis Zoosmanas po 15, Christas Koumadje 12.