Lietuviškoji „Panathinaikos“ pademonstravo charakterį, tačiau krito prieš D. Motiejūną ir „Monaco“

Artūro Gudaičio ir Mariaus Grigonio atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ (1/3) ekipa pademonstravo charakterį, tačiau pergalei to neužteko.

Marius Grigonis<br>Atėnų klubo nuotr.

Oct 21, 2022, 8:49 PM, atnaujinta Oct 22, 2022, 12:06 AM

Penktadienį vykusiose Eurolygos rungtynėse lietuviškasis Graikijos klubas namuose 80:83 (13:29, 21:11, 25:20, 21:23) nusileido „Monaco“ (3/1), kuriame rungtyniauja Donatas Motiejūnas.

Akistatą „Monaco“ krepšininkai pradėjo uraganiniu puolimu – sėkmingai priekyje žaidę Saša Obradovičiaus auklėtiniai dar pirmojo kėlinio metu susikrovė dviženklį pranašumą ir buvo priekyje 29:13.

Antrojo kėlinio metu svečius ėmė stabdyti asmeninės pražangos. Iš ritmo išsimušusi „Monaco“ ėmė barstyti savo pranašumą, o kraujo skonio pajutusi „Panathinaikos“ prieš ilgąją pertrauką priartėjo prie varžovų – 34:40.

Trečiajame kėlinyje užsikūrę aikštės šeimininkai vedimi D.Williamso sugebėjo persverti rezultatą ir aikštėje įsivyravo permaininga kova. Po trijų ketvirčių svečiai buvo priekyje minimaliu pranašumu – 60:59.

Ketvirtojo kėlinio metu iniciatyvos ėmėsi Mike'as Jamesas. Varžovų gynėjų liniją iš proto varęs „Monaco“ gynėjas provokavo vieną pražangą po kitos bei buvo svečių komandos lyderiu.

Prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei M.Grigonis įmetė keturis taškus paeiliui ir komandas skyrė vos du taškai (74:76).

Svarbiausioje „Monaco“ atakoje suspindo D.Hallas. Galingu dėjimu pasižymėjęs aukštaūgis padidino svečių pranašumą ir atvedė juos į pergalę Graikijoje.

Aukštaūgis per 27 minutes įmetė 10 taškų (5/8 dvit.), atkovojo 5 kamuolius ir surinko 7 naudingumo balus.

Jo komandos draugas M.Grigonis per 15 minučių pelnė 7 taškus (2/5 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 3 kamuolius, tačiau prasižengė penkis kartus ir liko be naudingumo balų.

Tuo metu D.Motiejūnas aikštėje praleido vos 5 minutes, o per jas įmetė 2 taškus (1/2 dvit., 0/1 trit.). atkovojo kamuolį ir surinko minus 2 naudingumo balus.

„Panathinaikos“: Derrickas Williamsas 28, Mateušas Ponitka 12, Parisas Lee 11.

„Monaco“: Mike'as Jamesas 27, Elie Okobo 13, Johnas Brownas 10.