Lietuviškoji „Panathinaikos“ krito Tel Avive

Mariaus Grigonio ir Artūro Gudaičio atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ (1/4) Eurolygoje ir toliau lieka su viena pergale.

Marius Grigonis.<br>paobc.gr nuotr.

Oct 27, 2022, 8:53 PM, atnaujinta Oct 27, 2022, 11:02 PM

Ketvirtadienį vykusiose rungtynėse lietuviškasis Graikijos klubas išvykoje 74:85 (17:20, 25:27, 17:22, 15:16) nusileido Tel Avivo „Maccabi“ (4/1) krepšininkams.

Antrojo kėlinio pabaigoje iniciatyvą perėmusi „Maccabi“ trečiojo ketvirčio pabaigoje susikrovė dviženklį pranašumą ir nebeužleido svečiams savo pozicijų iki finalinės dvikovos sirenos.

Pralaimėjimu pasibaigusioje dvikovoje M.Grigonis per 22 minutes įmetė 9 taškus (3/5 dvit., 1/3 trit., 0/1) baud., atkovojo 3 kamuolius ir surinko 11 naudinumo balų.

Tuo metu A.Gudaitis per 17 minučių pelnė 4 taškus (1/1 dvit., 2/6 baud.), atkovojo 9 kamuolius ir surinko 10 naudingumo balų.

„Maccabi“: Lorenzo Brownas 22, Wade'as Baldwinas 14, Joshas Nebo 13.

„Panathinaikos“: Derrickas Williamsas 17, Mateušas Ponitka 12, Georgios Papagiannis 11.

Gyvai: nusipelniusių Lietuvos medikų apdovanojimai 2024