Gero M. Kuzminsko žaidimo neužteko: lietuvio klubas nusileido Eurolygos lyderiui

Naudingo Mindaugo Kuzminsko žaidimo Izmiro „Pinar Karšiyaka“ komandai neužteko. Pirmadienį Turkijos klubas po didžiosios pertraukos pralaimėjo Stambulo „Fenerbache“ komandai – 88:100 (26:18, 23:31, 17:34, 22:17).

Gero M. Kuzminsko žaidimo neužteko: Izmiro klubas nusileido Eurolygos lyderiui.<br>Imago/Scanpix nuotr.

Oct 31, 2022, 9:06 PM, atnaujinta Oct 31, 2022, 9:07 PM

M.Kuzminskas sužaidė 31 minutę, per ją pelnė 15 taškų (4/7 dvit., 1/2 trit., 4/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 kartus pažeidė taisykles ir surinko 17 naudingumo balų.

Lietuvio ekipa į duobę krito po didžiosios pertraukos, kuomet trečią ketvirtį pralaimėjo 17:34 (66:83).

„Fenerbahce“ į pergalę vedė amerikietis Scottie Wilbekinas, kuris pelnė 27 taškus (5/8 trit., 6 rez. per.).

Lrytas.lt primena, kad Stambulo ekipa lieka kol kas vieninteliu Eurolygos klubu, kol kas nepralaimėjusiu turnyre.

„Nauja diena“: R. Žemaitaitis sulaužė priesaiką – ar gali kandidatuoti?