Savo arenoje šeimininkauti niekam neleidusi „Maccabi“ vis dėlto kapituliavo prieš Šaro vedamą „Barcelona“

Viena iš pretendenčių triumfuoti šiame Eurolygos sezone -„Barcelona“, kurią treniruoja Šarūnas Jasikevčius, ketvirtadienį išvykoje santykius aiškinosi su Tel Avivo „Maccabi“. Izraelio ekipa niekam iki šiol nebuvo leidusi šeimininkauti pas save namie, tačiau „Barcelona“ tai padarė ir nugalėjo 86:79 (23:20, 17:23, 22:18, 24:18).

Šarūnas Jasikevičius.<br>G.Bitvinsko nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

Nov 10, 2022, 8:50 PM, atnaujinta Nov 11, 2022, 7:04 AM

Tris kėlinius Šaro kariauna buvo bent kažkie priekyje, o ketvirtame ketvirtyje po Cory Higginso tritaškio skirtumas tapo dviženklis – 73:62.

„Maccabi“ dar sumažino atsilikimą iki 67:73, tačiau daugiau padaryti nieko nesugebėjo.

„Maccabi“ pirmą kartą šį sezoną suklupo savo žiūrovų akivaizdoje.

R.Jokubaitis šiose rungtynės buvo blankus – 9 minutės, taškas (0/2 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 1/2 baudų metimų), atkovotas kamuolys, 3 rezultatyvūs perdavimai, 2 gauti blokai.

„Barcelona“: Nicolas Laprovittola 19 (6/12 tritaškių), Cory Higginsas 15, Mike'as Tobey 14 (6 atk. kam.), Alejandro Abrinesas 13, Tomašas Satoransky 9 (6 atk. kam., 6 rez. perd.).

„Maccabi“: Lorenzo Brownas 18 (0/5 tritaškių, 5 rez. perd.), Wade'as Baldwinas 16 (1/6 tritaškių), Alexas Poythressas 10 (6 atk. kam.), Joshas Nebo 9, Johnas DiBartolomeo ir Jalenas Adamsas po 8.

Abi ekipos iki ketvirtadienio turėjo po keturias pergales.

Praėjusiame ture Tel Avivo klubas skaudžiai nusvilo Vitorijoje, kur „Baskonia“ sutriuškino svečius 116:87. Tai buvo rezultatyviausias šio sezono mačas ir geriausiaas ispanų pasirodymas per dešimtmetį.

Tuo tarpu Šaro „Barcelona“ praėjusią savaitę sugebėjo išrašyti pirmąją nesėkmę turnyre Stambulo „Fenerbahce“ atstovams ir nugalėjo juos 81:80.