„Partizan“ namuose susitvarkė su „Maccabi“ krepšininkais

Belgrado „Partizan“ (4/4) krepšininkai namuose užbaigė 8-ąjį Eurolygos turą 96:88 (22:26, 27:24, 20:18, 27:20) įveikdami Tel Avivo „Maccabi“ (4/4) ekipą.

„Partizan“ - „Maccabi“<br> „Partizan“ twitter nuotr.
 „Partizan“ – „Maccabi“<br>AFP/Scanpix.com nuotr.

Nov 18, 2022, 9:33 PM, atnaujinta Nov 18, 2022, 11:51 PM

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo „Partizan“ ekipai pirmaujant tik vienu tašku (69:68), tačiau per minutę šeimininkai smeigė du tritaškius ir pradėjo diktuoti savo sąlygas.

Belgrado krepšininkai neleido varžovams priartėti, o likus žaisti 3 minutes po Zacho LeDay baudų komandas skyrė jau 9 taškai – 88:79.

„Maccabi“ papildomų jėgų mesti rimtesnį iššūkį neberado ir patyrė dar vieną pralaimėjimą išvykoje.

Belgrado ekipą į priekį vedė Dante Exumas. Gynėjas per 27 minutes surinko 19 taškų (6/7 dvit., 1/1 trit., 4/4 baud.), 4 atkovotus kamuolius, 5 rezultatyvius perdavimus ir 28 naudingumo balus.

„Partizan“: Dante Exumas ir Zachas LeDay po 21, Mathias Lessortas 16.

„Maccabi“: Wade’as Baldwinas 23, Bonzie Colsonas 17, Alexas Poythressas 16.

Belgrado klubas laimėjo 4 rungtynes iš 8 ir rikiuojasi 8-oje pozicijoje.

„Maccabi“ su 4 pergalėmis užima 10-ąją vietą.

Praėjusiame sezone abi komandos šventė pergales namuose. „Partizan“ laimėjo 72:70, o „Maccabi“ 88:67.