Berlyno ALBA Eurolygoje pralaimėjo jau šeštąjį kartą iš eilės

Eurolygoje niekaip iš pralaimėjimų liūno neišbrenda Berlyno ALBA (3/6) ekipa. Šį kartą Vokietijos čempionai po pratęsimo pareikalavusios kovos 84:88 (19:20, 21:17, 17:18, 18:20, 9:13) krito prieš Belgrado „Crvena zvezda“ (3/6) krepšininkus.

Berlyno ALBA krepšininkai.<br>G. Bitvinsko nuotr.

2022-11-22 20:56, atnaujinta 2022-11-22 23:26

Viso mačo metu vyko atkakli ir permaininga kova.

Per rungtynes nė vienai iš ekipų nebuvo pavykę įgyti dviženklio pranašumo. Arčiausiai to buvo ALBA ekipa, kuri vienu trečiojo kėlinio metu turėjo 8 taškų pranašumą.

Varžovų į priekį nepaleidusi „Crvena zvezda“ priartėjo ir laikė intrigą iki pat ketvirtojo kėlinio pabaigos, kuri nugalėtojo neišaiškino – viskas persikėlė į pratęsimą.

Lemiamų penkių minučių atkarpoje sėkmingiau žaidė Belgrado ekipa, kuri su naujuoju treneriu Duško Ivanovičiumi iškovojo antrąją pergalę iš eilės.

Tuo metu ALBA Eurolygoje krito jau šeštąjį kartą paeiliui.

ALBA: Jaleenas Smithas 23, Benas Lammersas 12, Yovelis Zoosmanas 10.

„Crvena zvezda“: Luca Vildoza 21, Nemanja Nedovičius 17, Luka Mitrovičius 15.