J. Valančiūnas svariai prisidėjo prie įspūdingos pergalės prieš NBA čempionus

„New Orleans Pelicans“ (10/7) su Jonu Valančiūnu namuose 128:83 (35:16, 30:25, 32:24, 31:18) pažemino NBA čempionus – „Golden State Warriors“ (8/10) krepšininkus.

J. Valančiūnas.<br> AP/Scanpix nuotr.

Nov 22, 2022, 7:34 AM

Lietuvio klubas į priekį nurūko jau pačioje rungtynių pradžioje. Sužaidus kiek mažiau nei 6 minutes šeimininkai jau pirmavo dviženkliu skirtumu (14:4), o kėlinio pabaigoje komandos skyrė net 24 taškai – 35:11.

Po tokios sėkmingos rungtynių pradžios „Pelicans“ neketino atsipalaiduoti ir rungtynių eigoje skirtumą tik didino. Galiausiai Naujojo Orleano klubas rungtynes laimėjo 45 taškų skirtumu.

Tai buvo pergalė didžiausiu skirtumu šį sezoną NBA lygoje.

J.Valančiūnas ant parketo praleido 22 minutes, per kurias surinko 10 taškų (4/4 dvit., 2/5 baud.), 13 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvius perdavimus ir 2 klaidas.

Nesustabdomai nugalėtojų gretose rungtyniavo Brandonas Ingramas. Amerikietis per 30 minučių pasižymėjo 34 taškais (9/12 dvit., 3/7 trit., 7/7 baud.), 6 atkovotais ir 3 perimtais kamuoliais ir 3 rezultatyviais perdavimais.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 34, Devonte Grahamas 19, CJ McCollumas 15.

„Warriors“: Jordanas Poole’as 26, Jonathanas Kuminga 18, JaMychal Greenas ir Mosesas Moody po 10.