„Olimpia“ toliau klimpsta – po pertraukos įmetė vos 14 taškų ir buvo sutalžyta Eurolygos čempionų

Savo veido toliau ieškanti Milano „Olimpia“ (3/6) toliau nepabunda iš košmaro Eurolygoje. Šį kartą „dizaineriai“ namuose buvo skaudžiai pamokyti Eurolygos čempionės Stambulo „Anadolu Efes“ (4/5).

N.Melli (su kamuoliu).<br>M. Patašiaus nuotr.

Nov 22, 2022, 9:25 PM, atnaujinta Nov 22, 2022, 11:23 PM

Ergino Atamano auklėtiniai sutriuškino varžovus 80:51 (18:18, 16:16, 21:7, 25:10).

Nors pirmoje mačo pusėje „Olimpia“ niekuo nenusileido savo varžovams, tačiau vaizdas ėmė keistis po ilgosios pertraukos.

Aikštės šeimininkai visiškai sustojo puolime, o į priekį nurūkusi „Anadolu Efes“ ėmė traiškyti varžovus.

Milano klubas per antrąją rungtynių dalį sukrapštė vos 14 taškų.

„Olimpia“: Nazas Mitrou-Longas 10, Nicolo Melli 9, Kevinas Pangosas 7.

„Anadolu Efes“: Willas Clyburnas 24, Tiboras Pleissas 13, Vasilije Micičius 12.

„Lietuva tiesiogiai“: ar žinome kur slėptis karo atveju?