Drama Vilerbane: ASVEL atidavė Eurolygos pergalę „Bayern“

Eurolygos dvigubos savaitės akistatoje trečiadienį santykius aiškinosi ne itin sėkmingai turnyre kovojančios ekipos – namie varžėsi Vilerbano ASVEL ir Miuncheno „Bayern“. Vokiečiai išvyko namo nugalėtojais, palaužę šeimininkus 75:74 (25:15, 17:18, 11:20, 22:21).

Vladimiras Lučičius yra vienas iš „Bayern“ lyderių.<br>Twitter nuotr.
Mincheno „Bayern“ ekipa.<br>AFP/Scanpix.com nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Nov 23, 2022, 8:34 PM, atnaujinta Nov 24, 2022, 12:03 AM

Tris kėlinius priekyje buvo „Bayern“, kuris turėjo net ir 17 taškų persvarą – 40:23. Tačiau trečiame kėlinyje žaidimas išsilygino ir rezultatas tapo 53:53.

Ketvirtame kėlinyje ASVEL atitrūko71:66, tačiau „Bayern“ atsakė 7 taškais iš eilės – 73:71.

Šeimininkai atsakė tritaškiu, bet ir svečiai neliko skolingi, tad paskutinėmis sekundėmis rezultatas buvo 75:74.

Nors „Bayern“ ekipos žaidėjas Nickas Weileris-Babbas galėjo baudų metimais padėti tašką, tačiau jis prametė abu metimus. Vis dėlto, kamuolį atsikovojo Nielsas Giffey ir leido ištiksėti paskutinisioms 6 sekundėms.

ASVEL: Nando De Colo 15 (3/5 tritaškiai), Jonah Mathewsas 13 (3/6 tritaškiai), Youssoupha Fallas – 11 (6 atk. kam.), Charlesas Kahudi 9.

„Bayern“: Vladimiras Lučičius 13 (5 atk. kam., 22 naud. bal.), Andreasas Obstas (4/7 tritaškiai) ir Nickas Weileris-Babbas (5 rez. perd.) po 12, Augustine‘as Rubitas 10 (6 atk. kam., 20 naud. bal.).

ASVEL pastarasias dvejas rungtynes skynė tik pralaimėjimus – pradžioje namie krito nuo Kauno „Žalgirio“ 76:93, o praėjusiame ture išvykoje nusileido Belgrado „Crvena“ zvezda“.

Tuo tarpu vokiečiai po tragiško starto ir penkių iš eilės pralaimėjimų atsitiesė, laimėję du mačus iš eilės. Tiesa, praėjusiame ture Miuncheno ekipa pralaimėjo namie Pirėjo „Olympiakos“ 71:82.