40 „Partizan“ taškų per kėlinį neužteko, kad įveiktų „Real“

Madrido „Real“ toliau sėkmingai žaidžia Eurolygoje. Ispanai ketvirtadienį namuose po atkaklios kovos palaužė Belgrado „Partizan“ ekipą – 105:97 (32:40, 22:11, 32:23, 19:23).

Eurolygos kova Madride: „Real“ – „Partizan“.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Nov 24, 2022, 9:30 PM, atnaujinta Nov 24, 2022, 11:53 PM

Abi komandos rungtynes pradėjo uraganinių puolimu. Serbai į „Real“ krepšį per pirmą kėlinį sumetė net 40 taškų. Tiesa, šeimininkai atsakė 32 taškais, kurie neleido varžovams per toli pabėgti.

Antrajame kėlinyje serbiškas motoras priduso, „Partizan“ įmetė tik 11 taškų, o „Real“ perėmė iniciatyvą – 54:51.

Antroje mačo dalyje ispanai sėkmingai dirigavo mačui, kurį laimėjo perlipdami 100 taškų ribą.

„Real“ į priekį vedė 20 taškų įmetęs Sergio Lullas.

„Real“: Sergio Llullas 20, Walteris Tavaresas 17, Mario Hezonja ir Gabrielis Deckas – po 15.

„Partizan“: Zachas LeDay‘us 20, Dante Exumas 17, Kevinas Punteris 16, Jamesas Nunnally 15.