Atėnuose – triuškinanti „Panathinaikos“ pergalė

A. Gudaitis.<br>Panathinaikos twitter nuotr.

Nov 25, 2022, 8:49 PM, atnaujinta Nov 25, 2022, 10:55 PM

Užtikrintą pergalę Eurolygoje nuskynė Artūro Gudaičio ir Mariaus Grigonio atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ (4/6) ekipa. Šį kartą Atėnų klubas namuose 77:58 (15:11, 24:13, 27:13, 11:21) sutriuškino Vilerbano ASVEL (3/7) krepšininkus.

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviu abiejų komandų žaidimu, o į priekį „Panathinaikos“ nurūko antrojo kėlinio metu – tada graikai susikrovė dviženklį pranašumą.

Po pertraukos tęsėsi aikštės šeimininkų dominavimas – trečiajame ketvirtyje Atėnų ekipos persvara išaugo iki triuškinančios.

Šiose rungtynėse „Panathinaikos“ vertėsi be traumą patyrusio M.Grigonio.

A.Gudaitis pergalingai pasibaigusioje dvikovoje per 12 minučių įmetė 6 taškus (2/5 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir surinko 9 naudingumo balus.

„Panathinaikos“: Dwayne'as Baconas 25“ Mateušas Ponitka 10, Georgios Papagiannis 9.

ASVEL: Yvesas Ponsas 11, Alexas Tyusas 10, Youssoupha Fallas 9.