Vos neprisižaidusi „Anadolu Efes“ iš Bolonijos grįžta su pergale

Penktąją pergalę šio sezono Eurolygoje nuskynė turnyro čempionės titulą ginanti Stambulo „Anadolu Efes“ (5/5) ekipa. Penktadienį vykusiose dešimtojo turo rungtynėse Ergino Atamano auklėtiniai išvykoje 85:80 (19:18, 21:16, 23:19, 22:27).

E.Atamanas ir V.Micičius.<br>Imago/Scanpix nuotr.

Nov 25, 2022, 9:22 PM, atnaujinta Nov 25, 2022, 11:54 PM

pranoko Bolonijos „Virtus“ (4/6) krepšininkus. Nuo antrojo kėlinio pradžios į priekį išsiveržusi Turkijos ekipa ketvirtojo kėlinio viduryje turėjo dviženklį pranašumą.

Nusileisti neketinusi „Virtus“ kaip įmanydama bandė priartėti prie varžovų ir prasidėjus paskutinei akistatos minutei sušvelnino atsilikimą iki minimumo.

Vis dėlto lemiamu „Anadolu Efes“ priminė, kas yra Eurolygos čempionė – sėkmingiau užbaigė dvikovą ir iš Italijos grįžo su pergale. Tai buvo jau trečioji „Anadolu Efes“ pergalė Eurolygoje iš eilės. Tuo metu „Virtus“ skaičiuoja antrąją nesėkmę paeiliui.

„Virtus“: Gabrielis Lundbergas 22, Jordanas Mickey ir Semi Ojeleye po 15, Danielis Hackettas 6.

„Anadolu Efes“: Willas Clyburnas 21, Rodrigue'as Beaubois 19, Vasilije Micičius 12.