„Monaco“ ir D. Motiejūnas Eurolygoje grįžo į pergalių kelią

Į pergalių kelią Eurolygoje sugrįžo Donato Motiejūno atstovaujama „Monaco“ (7/3) ekipa. Penktadienį vykusiose rungtynėse lietuvio klubas namie 80:79 (17:14, 17:19, 19:17, 27:29) pranoko Miuncheno „Bayern“ (3/7).

D. Motiejūnas<br>Monaco twitter nuotr.

Nov 25, 2022, 7:53 PM, atnaujinta Nov 25, 2022, 10:25 PM

Mačo pradžia kur kas labiau sėkminga buvo aikštės šeimininkams – dar pirmosiomis rungtynių akimirkomis jiems buvo pavykę įgyti dviženklį pranašumą – 16:5.

Vis dėlto gera banga netrukus atslūgo – „Bayern“ stabilizavo reikalus aikštėje ir dar pirmoje rungtynių pusėje persvėrė rezultatą.

Po pertraukos vyko permaininga kova – trečiajame kėlinyje komandos kovojo taškas į tašką, tačiau vaizdas aikštėje ėmė keistis ketvirtojo ketvirčio metu – tąsyk „Monaco“ įjungė aukštesnę pavarą ir susigrąžino dviženklį pranašumą.

Iki mačo pabaigos priekyje išlikę aikštės šeimininkai iškovojo septintąją pergalę šio sezono Eurolygoje.

D.Motiejūnas šioje dvikovoje per 18 minučių įmetė 4 taškus (2/2 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 7 naudingumo balus.

„Monaco“: Elie Okobo 16, Alpha Diallo ir Mike'as Jamesas po 13, Donta Hallas 10.

„Bayern“: Andreasas Obstas 18, Augustine'as Rubitas 14, Cassiusas Winstonas 12.