Pirmąją pergalę išvykoje iškovojęs „Maccabi“ ir toliau skandina „Olimpia“

Tragiškai Eurolygoje rungtyniaujanti Milano „Olimpia“ (3/10) antradienį namuose 71:77 (21:21, 19:11, 19:27, 12:18) nusileido ir Tel Avivo „Maccabi“ (7/6) krepšininkams.

Pirmąją pergalę išvykoje iškovojęs „Maccabi“ ir toliau skandina „Olimpia“<br> Zuma/Scanpix nuotr.

Dec 13, 2022, 9:22 PM, atnaujinta Dec 13, 2022, 11:37 PM

Po pirmosios rungtynių pusės „Olimpia“ pirmavo 40:32, tačiau nuotaikos greitai pasikeitė. „Maccabi“ krepšininkai trečiajame kėlinyje atsilikdami 47:57 surengė spurtą 12:0 ir išsiveržė į priekį.

Ketvirtajame kėlinyje vyko atkakli kova ir po Nicolo Melli tritaškio likus žaisti 2 minutes „Olimpia“ sumažino atslikimą iki 1 taško – 70:71.

Tačiau Romanas Sorkino ir Lorenzo Browno sėkmingi epizodai suteikė svečiams 7 taškų persvarą, kuri užtikrino Tel Avivo komandos pergalę. Tuo tarpu Milano žaidėjai buvo nušvilpti savų sirgalių.

„Olimpia“: Billy Baronas 18, Timothe Luwawu-Cabarrotas 14, Nicolo Melli 12.

„Maccabi“: Lorenzo Brownas 20, Romanas Sorkinas 14, Jarellas Martinas 13.

Milano klubas Eurolygoje patyrė 9 pralaimėjimus paeiliui ir iškovoję 3 pergales po 13 turų užima paskutinę, 18-ąją vietą.

„Maccabi“ praėjusiame ture 84:68 įveikė „Valencia“ ir su 7 pergalėmis užima 8-ąją vietą.

Įdomu, jog tai buvo pirmoji Tel Avivo komandos pergalė išvykoje šį Eurolygos sezoną.

Praėjusiame sezone abi komandos tarpusavio rungtynėse pergales šventė namuose.