N. de Colo tempiama ASVEL ekipa išrašė penktąjį „Partizan“ pralaimėjimą iš eilės

Vilerbano ASVEL (5/8) krepšininkai antradienį namų Eurolygos rungtynėse 91:87 (25:25, 22:23, 26:18, 18:21) „Partizan“ (4/9) komandą.

N. de Colo<br>ASVEL klubo nuotr.

Dec 13, 2022, 8:49 PM, atnaujinta Dec 13, 2022, 11:09 PM

Pirmoje rungtynių pusėje vyko apylygis žaidimas, tačiau trečiąjį kėlinį ASVEL krepšininkai užbaigė spurtu 8:2 ir į lemiamą ketvirtį žengė pirmaudami 73:66.

Persvaros Vilerbano ekipai didinti nebepavyko. „Partizan“ greitai prisivijo varžovus, o prasidėjus paskutinei rungtynių minutei Dante Exumas tiksliais baudų metimais rezultatą išlygino – 86:86.

Likus žaisti 41 sekundę prie baudų linijos buvo pasiųstas veteranas Nando de Colo, tačiau prancūzo rankos padrebėjo ir gynėjas pataikė tik vieną baudos metimą.

Po 19 sekundžių prie baudų linijos jau stojo Belgrado komandos krepšininkas Jamesas Nunnally, tačiau ir šis pataikė tik vieną metimą.

Likus žaisti 9 sekundes N.de Colo ir vėl išprovokavo pražangą, tik šį kartą prancūzas pataikė abu metimus ir suteikė šeimininkams 2 taškų persvarą 89:87.

Lemiamoje atakoje „Partizan“ krepšininkai iškart suklydo ir pražangą išprovokavęs Jonah Mathewsas tiksliais baudų metimais užtikrino šeimininkų pergalę.

Neabejotinu pergalės kalviu tapo N.de Colo. Prancūzas per 27 minutes pasižymėjo 32 taškais (5/7 dvit., 6/8 trit., 4/5 baud.), 2 atkovotais ir 5 prarastais kamuoliais, 2 rezultatyviais perdavimais 30 naudingumo balų.

ASVEL: Nando de Colo 32, Jonah Mathewsas 14, Amine Noua ir Davidas Lighty po 9.

„Partizan“: Dante Exumas 26, Mathias Lessortas 15, Jamesas Nunnally 11.

ASVEL paskutinėse Eurolygos rungtynėse išvykoje netikėtai 75:74 patiesė Šarūno Jasikevičiaus vadovaujamą „Barcelona“.

Vilerbano klubas su 5 pergalėmis po 13 turų užima 13-ąją poziciją.

„Partizan“ patyrė 5 pralaimėjimus paeiliui ir su 4 laimėjimais rikiuojasi 16-oje vietoje.