Eurolygos milžinų mūšyje „Olympiakos“ sutriuškino „Fenerbahce“ klubą

Antradienį Graikijoje susitiko dvi puikų krepšinį demonstruojančios komandos. Pirėjo „Olympiakos“ (9/4) namuose 94:67 (31:11, 27:20, 16:20, 20:16) sutriuškino Stambulo „Fenerbahce“ (10/3) krepšininkus.

„Olympiakos“ sutriuškino „Fenerbahce“ klubą<br> olympiacosbc twitter nuotr.

Dec 13, 2022, 7:46 PM, atnaujinta Dec 13, 2022, 10:20 PM

„Olympiakos“ įspūdingai rungtyniavo nuo pirmųjų mačo sekundžių. Šeimininkai startavo spurtu 12:0, o pirmąjį ketvirtį sugebėjo užbaigti su 20 taškų pranašumu (31:11).

Antrajame kėlinyje „Fenerbahce“ gyvenimas nelengvėjo. Pirėjo krepšininkai ir toliau demonstravo tobulą puolimą ir į ilgąją pertrauką žengė su 27 taškų pranašumu – 58:31.

Antroje rungtynių pusėje šeimininkai užtikrintai kontroliavo situaciją ir šventė pergalę 27 taškų pranašumu.

„Olympiakos“: Aleksandaras Vezenkovas 21, Giannoulis Larentzakis ir Alecas Petersas po 12.

„Fenerbahce“: Carsenas Edwardsas 13, Ismetas Akpinaras 11, Nickas Calathesas 10.

Pirėjo klubas praėjusiame ture namuose 117:71 pažemino Bolonijos „Virtus“ krepšininkus. „Olympiakos“ su 9 pergalėmis ir 4 pralaimėjimais užima 3-ąją vietą.

„Fenerbahce“ praėjusiame ture taip pat šventė triuškinančią pergalę. Stambulo klubas išvykoje 104:75 sutriuškino Berlyno ALBA krepšininkus. Turėdami 10 pergalių savo sąskaitoje „Fenerbahce“ pirmauja Eurolygoje.

Praėjusiame sezone abi komandos tarpusavio rungtynėse pergales šventė namuose.