Pralaimėtame mače „Warriors“ prarado savo žvaigždę S. Curry

NBA čempionate trečiadienio vakarą pralaimėjimą patyrė čempionas „Golden State Warriors“ (14/15) klubas, svečiuose 119:125 (26:27, 28:47, 33:19, 32:32) kritęs nuo „Indiana Pacers“ (15/14).

Stephenas Curry gavo traumą.<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Dec 15, 2022, 8:44 AM

Šioje dvikovoje Oklando ekipos žvaigždė Stephenas Curry pralaimėtojų gretose per 29 žaidimo minutes pelnė 38 taškus (6/9 dvit., 5/10 trit., 11/11 baud.), sugriebė 7 atšokusius kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus, tačiau nebaigė mačo.

Trečiame kėlinyje Stephenas Curry susižeidė petį, jo laukia magnetinio rezonanso tyrimas, o svečiams lemiamu metu nepavyko jo niekuo pakeisti.

„Medikai ketvirtojo kėlinio viduryje man pasakė, kad jis nebežais“, – po mačo teigė Oklando klubo treneris S.Kerras.

„Warriors“ šioje dvikovoje neturėjo ir kelį susižeidusio Klay’aus Thompsono bei pilvo traumą patyrusio Andrew Wigginso.

Indianos ekipa, kuri šioje akistatoje pirmavo ir 25 taškų skirtumu, antrą kartą šiame sezone įveikė „Warriors“.

NBA čempionams tai buvo ketvirtoji nesėkmė per pastarąsias penkerias rungtynes.

„Pacers“: Tyrese Haliburtonas 29 (5/10 trit.), Bennedictas Mathurinas 24, Mylesas Turneras 21, Buddy Hieldas 17, Oshae Brissettas 11.

„Warriors“: Stephenas Curry 38 (5/10 trit., 7 atk. kam., 7 rez. perd.), Jordanas Poole 20, Donte Divincenzo ir Mosesas Moody po 15, Jamychalas Greenas 13.