Iš Eurolygos pralaimėjimų serijos išbridęs Belgrado „Partizan“ (5/9) penktadienį namuose 82:79 (14:10, 14:27, 25:17, 29:25) nugalėjo Eurolygos čempionus – Stambulo „Anadolu Efes“ (7/7).

Eurolygos čempionai Belgrade neatsilaikė prieš pralaimėjimų seriją nutraukusį „Partizan“<br>Anadolu Efes SK twitter nuotr.
Stambulo „Anadolu Efes“ <br>Anadolu Efes SK twitter nuotr.

Dec 16, 2022, 9:29 PM, atnaujinta Dec 16, 2022, 11:49 PM

Likus žaisti 3 minutes „Partizan“ krepšininkai pirmavo vos 1 tašku – 70:69, tačiau Dante Exumas užvedė visą „Štark“ areną pelnydamas 2 taškus su pražanga.

Nepaisant pakilios atmosferos šalia aikštes, „Anadolu Efes“ krepšininkai rankų nesudėjo ir Bryanto Dunstono dvitaškis likus žaisti 37 sekundes čempionų atsilikimą sumažino iki to pačio 1 taško (74:75).

Željko Obradovičius nedelsdamas paprašė minutės pertraukėlės, kuri pasiteisino. Jamesas Nunnally smeigė tritaškį ir vėl leido šeimininkams lengviau kvėpuoti.

Likus rungtyniauti 4 sekundes savo tritaškį pataikė Amathas M’Baye, tačiau Stambulo krepšininkai stebuklo sukurti nebesugebėjo ir patyrė pralaimėjimą.

„Partizan“: Kevinas Punteris, Dante Exumas ir Jamesas Nunnally po 18.

„Anadolu Efes“: Rodrigue’as Beaubois 30, Ante Zizičius 20, Vasilije Micičius 14.

„Partizan“ krepšininkai nutraukė 5 pralaimėjimų seriją ir su 5 pergalėmis po 14 rungtynių rikiuojasi 15-oje vietoje.

„Anadolu Efes“ praėjusiame ture 78:83 nusileido Vitorijos „Baskonia“ krepšininkams ir turėdami 7 pergales savo sąskaitoje užima 7-ąją poziciją.

Praėjusiame sezone abi tarpusavio rungtynes laimėjo „Anadolu Efes“.