„Virtus“ namuose palaužė „Maccabi“ krepšininkus

Eurolygoje Bolonijos „Virtus“ (6/8) krepšininkai penktadienį namuose 78:73 (20:16, 24:25, 13:19, 21:13) nugalėjo Tel Avivo „Maccabi“ (7/7).

Bolonijos „Virtus“ krepšininkai.<br> Virtus Segafredo Bologna twitter nuotr.
 Lorenzo Brownas.<br>Valencia Basket twitter nuotr.

Dec 16, 2022, 9:30 PM, atnaujinta Dec 17, 2022, 9:57 AM

Šeimininkai rungtynių baigtį išsprendė ketvirtajame kėlinyje. Bolonijos krepšininkai ketvirtį pradėjo atsilikdami 57:60.

„Virtus“ kėlinio viduryje surengė įspūdingą 13:0 spurtą ir perlaužė rungtynių eigą išsiverždami 6 taškais (72:66).

Svečių pastangos gelbėtis buvo bevaisės ir „Virtus“ šventė antrąją pergalę paeiliui.

„Virtus“ praėjusiame ture nutraukė pralaimėjimų seriją 85:76 įveikdami Berlyno ALBA.

Bolonijos klubas su 6 pergalėmis ir 8 pralaimėjimais užima 13-ąją poziciją Eurolygoje.

Izraelio komanda laimėjo dvi rungtynes paeiliui ir 7 laimėjimais rikiuojasi 8-oje vietoje.

„Virtus“: Milošas Teodosičius (6 rez. perd.) ir Danielis Hackettas po 15, Tornike Šengelija 12 (8/8 baudų).

„Maccabi“: Lorenzo Brownas 18 (5/8 dvitaškių, 2/4 triaškių., 6 rez. perd.), Joshas Nebo 11 (10 atk. kam.), Bonzie Colsonas 10 (6 atk. kam.).