Dar vienas puikus Domanto Sabonio mačas – „Kings“ lyderis Detroite surinko solidų dvigubą dviženklį

NBA čempionate naktį iš penktadienio į šeštadienį Domanto Sabonio atstovaujama „Sacramento Kings“ (16/12) komanda svečiuose 122:113 (28:29, 27:34, 38:23, 29:27) įveikė „Detroit Pistons“ (8/23) krepšininkus.

Domantas Sabonis.<br> AP/Scanpix nuotr.

Dec 17, 2022, 8:10 AM, atnaujinta Dec 17, 2022, 8:42 AM

26 metų D.Sabonis sužaidė vienas geriausių savo rungtynių – per 41 min. pelnė 23 taškus (9/10 dvitaškių, 0/1 tritaškių, 5/7 baudų), atkovojo 13 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, blokavo 1 metimą, padarė 3 klaidas ir 2 sykius prasižengė.

Įsibėgėjusiam D.Saboniui tai septintasis iš eilės dvigubas dviženklis.

Be to, lietuvis trečią mačą iš eilės surinko bent 20 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir 5 rezultatyvius perdavimus.

Tai ilgiausia serija klubo istorijoje nuo 2005 metų, kai tai keturis kartus iš eilės padarė Chrisas Webberis.

Sakramento klubas po dviejų kėlinių atsiliko 55:63, tačiau po pertraukos įvyko lūžis, kai svečiai spurtavo 28:8.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo De'Aaronas Foxas, kuris per 39 min. surinko 24 taškus.

„Pistons“: Bojanas Bogdanovičius 22 (5/11 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 9/9 baudų), Jalenas Durenas 15 (14 atk. kam.), Saddiqas Bey 14, Isaiah Stewartas (7 atk. kam.) ir Marvinas Bagley (6 atk. kam.) po 13.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 24 (9/14 dvitaškių, 0/5 tritaškių, 6/9 baudų, 5 atk. kam., 9 rez. perd.), Domantas Sabonis 23 (9/10 dvitaškių, 5/7 baudų, 13 atk. kam., 7 rez. perd.), Keeganas Murray 20 (4/6 tritaškių), Harrisonas Barnesas 19 (7 atk. kam.), Kevinas Huerteris 13.