„Warriors“ krepšininkai Niujorke patyrė gėdingą pralaimėjimą

NBA čempionai, „Golden State Warriors“ (15/17) krepšininkai išvykoje 94:132 (25:33, 31:36, 25:31, 13:32) nepasipriešino „New York Knicks“ (18/13) krepšininkams.

„Warriors“ krepšininkai Niujorke patyrė gėdingą pralaimėjimą<br> AFP/Scanpix nuotr.

Dec 21, 2022, 8:18 AM

Šeimininkai rungtynes kontroliavo 3 kėlinius, po kurių pirmavo 100:81, tačiau lemiamame kėlinyje pradėjo čempionų triuškinimą ir rungtynes užbaigė su 38 taškų persvara.

„Knicks“ krepšininkai demonstruoja įspūdingą formą ir su šia pergale iškovojo 8-ąją pergalę paeiliui.

„Niekas nekalbėjo apie pergalių seriją. Akivaizdu, kad mes vienas kitą raginame judėti toliau, tačiau mes tiesiog stengiamės būti geriausia komanda, kokia tik galime būti, ir sutelkti dėmesį į dabar esančias rungtynes“, – po pergalės kalbėjo 21 tašką pelnęs Jalenas Brunsonas.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Immanuelis Quickley, kuris per 22 minutes pelnė 22 taškus (1/4 dvit., 5/6 trit., 5/5 baud.), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 4 kartus suklydo.

„Warriors“ savo sąskaitoje turėdami 15 pergalių ir 17 pralaimėjimų Vakarų konferencijoje užima 11-ąją vietą. „Knicks“ su 18 pergalių ir 13 nesėkmių Rytuose rikiuojasi 6-oje pozicijoje.

„Knicks“: Immanuelis Quickley 22, Jalenas Brunsonas 21, Quentinas Grimesas 19.

„Warriors“: Jordanas Poole'as 26, Jonathanas Kuminga 13, Mosesas Moody, Klay Thompsonas ir Ty Jerome`as po 11.

„24/7“: ar turite už ką balsuoti, ponia Seimo pirmininke?