R. Seibučio pagerbimo fone Palangoje – „Gargždų“ pralaimėjimas „Žalgiriui“

Kauno „Žalgiris“ (13/1) iškovojo dar vieną pergalę „Besafe–LKL“ čempionate. Kazio Maksvyčio auklėtiniai išvykoje rezultatu 89:71 (20:14, 17:19, 33:17, 19:21) įveikė lygos debiutantę „Gargždų“ (1/13) ekipą.

R. Seibučio pagerbimo fone Palangoje – „Gargždų“ pralaimėjimas „Žalgiriui“.<br> K. Linkevičiūtės nuotr.
LKL kova Palangoje: „Gargždai“ – „Žalgiris“.<br>LKL nuotr.

Dec 21, 2022, 6:51 PM, atnaujinta Dec 21, 2022, 8:52 PM

Pirmame kėlinyje dvitaškius sumetė Rolandas Šmitas, Keenanas Evansas, Edgaras Ulanovas ir Kevarriusas Hayesas – 8:7. Arnas Butkevičius įmetė vieną baudos metimą, penkis taškus surinko Laurynas Birutis, o dukart iš toli taikliai atakavo Karolis Lukošiūnas – 20:14.

Metimu iš po krepšio pasižymėjo L.Birutis, dvitaškį įmetė ir Ignas Brazdeikis, tačiau sužaidus pusę kėlinio jau teko vytis varžovus – 24:29. Šešis taškus tuomet surinko K.Hayesas, penkis iš eilės pridėjo Dovydas Giedraitis, o pirmą rungtynių pusę taikliu dvitaškiu užbaigė A.Butkevičius – 37:31.

K.Lukošiūnas smeigė dar du tritaškius, E.Ulanovas pridėjo dvitaškį, o L.Birutis surinko aštuonis taškus – 53:39. E.Ulanovas pelnė du taškus su varžovo pražanga, reidą po krepšiu surengė A.Butkevičius, T.Dimša ir I.Brazdeikis smeigė po tritaškį, o dviejų taškų vertės metimais pasižymėjo K.Hayesas, R.Šmitas ir minėtas I.Brazdeikis – 70:50.

R.Šmitas ir K.Hayesas įmetė po du taškus, iš toli pataikė A.Butkevičius, o Motiejus Krivas surinko šešis taškus iš eilės – 83:61. Taiklius dvitaškius dar paleido D.Giedraitis, Mantas Kalnietis ir K.Lukošiūnas – 89:71.

Rungtynių didžiosios pertraukos metu vyko iškilminga palangiškio Renaldo Seibučio pagerbimo ceremonija. Gimtajame mieste iškelti ilgamečio Lietuvos rinktinės ir „Betsafe-LKL“ žaidėjo marškinėliai.

Gargždai“: Ty‘us Gordonas 16, Jylanas Washingtonas 14, Isiah Osborne‘as 11, Joshua Newkirkas 10 (5 rez. perd.), Julius Kazakauskas 9 (9 atk. kam.)

„Žalgiris“: Laurynas Birutis 15, Karolis Lukošiūnas 14 (4/7 trit.), Kevarriusas Hayesas 12, Arnas Butkevičius 8, Dovydas Giedraitis, Edgaras Ulanovas ir Ignas Brazdeikis – po 7.