Po antausio Kaune „Real“ pyktelėjo – namie sutrypė ASVEL

Triuškinančia pergale ketvirtadienio Eurolygos rungtynių programą užbaigė Madrido „Real“ (10/5) ekipa. Praėjusią savaitę Kaune pralaimėjęs karališkasis klubas šį kartą namie 92:73 (25:22, 20:12, 25:25, 22:14) sutriuškino Vilerbano ASVEL (6/9) krepšininkus.

Dž.Musa.<br>M. Patašiaus nuotr.

Dec 22, 2022, 9:58 PM, atnaujinta Dec 22, 2022, 11:56 PM

„Real“ pergalę dar labiau pasaldino po traumos sugrįžusių krepšininkų žaidimas.

Po ilgo laiko ant parketo vėl žengė Rudy Fernandezas, po kelių rungtynių pertraukos „Real“ taip pat sulaukė ir Gabrielio Decko pabalbos.

Nuo mačo pradžios į priekį šovę aikštės šeimininkai išlaikė pranašumą iki finalinės rungtynių sirenos. Po pertraukos „Real“ persvara buvo pakilusi iki dviženklio pranašumo.

„Real“: Vincentas Poirier 19, Džananas Musa 15, Gabrielis Deckas ir Sergio Llullas po 10.

ASVEL: Amine’as Noua 17, Alexas Tyusas 14, Nando De Colo 13.