„Monaco“ su D. Motiejūnu Eurolygoje pateko po įsibėgėjusio „Partizan“ traukinio bėgiais

Donatas Motiejūnas<br>G.Bitvinsko nuotr.
 Donatas Motiejūnas<br>Monaco twitter nuotr.

Jan 5, 2023, 10:00 PM, atnaujinta Jan 6, 2023, 12:05 AM

Vienas iš Eurolygos lyderių „Monaco“ klubas su Donatu Motiejūnu ketvirtadienį paskutiniame pirmojo rato mače svečiuose galinėjasi su atgimusia Belgrado „Partizan“ ekipa ir skaudžiai nusvilo: galingai ketvirtą kėlinį sužaidę serbai šventė įtikinamą pergalę 100:80 (26:17, 22:30, 21:21, 31:12).

Serbai gruodį neįtikėtinai atsitiesė ir buvi nuskynę tris pergales iš eilės.

Željko Obradovičiaus kariauna pastaruoju metu įveikė Stambulo „Anadolu Efes“ 82:79, kitą šio miesto ekipą „Fenerbahce“ – 73:72, o praėjusią savaitę susitvarkė su vokiečių Miuncheno „Bayern“ 83:77.

Dabar prie aukų prisidėjo ir „Monaco“.

Tuo tarpu „Monaco“ praėjusią savaitę namie išsigelbėjo akistatoje su Kauno „Žalgiriu“, jį įveikęs paskutinėmis sekundėmis 84:82.

Po trijų kėlinių Belgrado ekipa turėjo vos vieno taško persvarą – 69:68. Tokią pačią, kokia buvo ir po dviejų kėlinių.

Tačiau lemiamame ketvirtyje serbai tiesiog nušlavė varžovus.

D.Motiejūnas aikštėje praleido 22 min., pelnė 7 taškus (3/5 dvit., 0/1 trit., 1/3 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 14 naudingumo balų.

Belgrado pataikė 15 tritaškių iš 25 bandymų (60 proc.)

„Monaco“: Elie Okobo 17 (9 rez. per.), Alpha Diallo 12 (6/7 dvit.), Yakuba Ouattara 10, Mike’as Jamesas (2/12 metimai, 1 naud. bal.) ir Jaronas Blossomgame’as po 9.

„Partizan“: Mathiasas Lessortas 20, Kevinas Punteris 19 (4/5 trit.), Yamas Madaras 15 (3/4 trit.), Danilo Andžušičius 12 (4/4 trit.), Dante Exumas 11, Zachas LeDay’us 10.