„Olympiakos“ namuose sutriuškino atsigavimo ženklus rodžiusią „Olimpia“

Pirėjo „Olympiakos“ (11/6) klubas namų Eurolygos rungtynėse 82:66 (27:15, 17:23, 15;6, 23:22) sutriuškino Milano „Olimpia“ (6/11) komandą.

„Olympiakos“ namuose sutriuškino „Olimpia“<br> olympiacosbc.gr nuotr.

Jan 6, 2023, 8:47 PM, atnaujinta Jan 6, 2023, 10:58 PM

„Olympiakos“ į antrąją rungtynių pusę žengė pirmaudami 44:38, tačiau tuomet šeimininkai pademonstravo įspūdingą gynybą.

Per trečiąjį kėlinį Pirėjo klubas į savo krepšį praleido vos 6 taškus ir į lemiamą ketvirtį žengė su 15 taškų pranašumu – 59:44.

Ketvirtojo kėlinio viduryje „Olympiakos“ įgijo 22 taškų persvarą (72:50) ir užsitikrino pergalę.

„Olympiakos“: Alecas Petersas 16, Thomasas Walkupas 10, Kostas Papanikolaou ir Shaquielle’as McKissic po 9.

„Olimpia“: Billy Baronas 12, Timothe Luwawu-Cabarrotas ir Nazas Mitrou-Longas po 9.

Praėjusiame ture „Olympiakos“ 95:71 sutriuškino Atėnų „Panathinaikos“. Pirėjo klubas po 17 turų turėdamas 11 pergalių užima 1-ąją vietą.

„Olimpia“ iki pralaimėjimo buvo šventusi 3 pergales paeiliui ir su 6 laimėjimais užima 15-ąją poziciją.

Praėjusiame sezone abi tarpusavio rungtynes laimėjo „Olympiakos“.

„Nauja diena“: kandidatų į prezidentus debatai – ar ryškėja skirtumai?