Rokas Jokubaitis ir „Barcelona“ surengė smagų vakarėlį – dalijo perdavimus ir atakavo beveik be klaidų

Ispanijos krepšinio čempionato 15-ojo turor rungtynėse ššetadienį vėlai vakare Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (12/3) iškovojo triuškinamą pergalę, namuose įveikusi autsaiderę Sevilijos „Real Betis“ (3/12) ekipą 104:70 (29:21, 25:15, 22:16, 28:18).

Rokas Jokubaitis.<br> Barca Basket nuotr.

Jan 8, 2023, 8:20 AM, atnaujinta Jan 8, 2023, 8:34 AM

22 metų „Barcelona“ įžaidėjas Rokas Jokubaitis gavo kur pasireikšti ir per 26 min. pelnė 13 taškų (2/3 dvitaškių, 3/5 tritaškių), atkovojo 1 kamuolį, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, padarė 4 klaidas.

10 perdavimų – naujas asmeninis rekordas ACB čempionate.

Jam tai buvo pirmasis dvigubas dviženklis Ispanijos lygoje.

„Barcelona“ pataikė 25 iš 29 dvitaškių ir pasiekė ACB taiklumo rekordą.

Po dviejų kėlinių „Barcelona“ pirmavo 54:36 ir po pertraukos toliau triuškino svečius.

Nugalėtojų komandai Jamesas Nnaji ir Cory Higginsas pelnė po 16 taškų, Nikola Mirotičius – 14, Rokas Jokubaitis ir Janas Vesely (6/6 dvitaškių) – po 13, Oscaras da Silva – 11.

„Real Betis“ ekipai Shannonas Evansas pelnė 23 taškus.