„Bayern“ namuose susitvarkė su „Baskonia“ išbandymu

Miuncheno „Bayern“ (7/11) krepšininkai namuose 92:79 (34:24, 18:20, 23:16, 17:19) įveikė Vitorijos „Baskonia“ (11/7) ekipą, kuriai atstovauja Tadas Sedekerskis ir Rokas Giedraitis.

„Bayern“ namuose susitvarkė su „Baskonia“ išbandymu  <br> Imago/Scanpix nuotr.

Jan 10, 2023, 9:21 PM, atnaujinta Jan 11, 2023, 12:02 AM

„Bayern“ šeimininkavo nuo pirmojo kėlinio pradžios ir sužaidus vos 4 minutes jau turėjo dviženklį pranašumą – 15:4.

Miuncheno ekipos krepšininkai išlaikė gerą puolimą ir pirmąją rungtynių pusę užbaigė savo sąskaitoje turėdami 52 taškus. Tiesa, susigriebę „Baskonia“ žaidėjai atsiliko tik 8 taškais.

Visgi, išėję po pertraukos šeimininkai greitai atkūrė dviženklę persvarą ir nebeleidę „Baskonia“ ekipai jos panaikinti šventė nesunkią pergalę.

Pralaimėtojų gretose Rokas Giedraitis surinko 10 taškų (4/6 dvit., 0/3 trit., 2/2 baud.), 5 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį ir 12 naudingumo balų.

Tadas Sedekerskis pridėjo 2 taškus (0/1 trit., 2/2 baud.), 5 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 1 rezultatyvų perdavimą ir 7 naudingumo balus.

„Bayern“: Cassiusas Winstonas 16, Augustine’as Rubitas 13, Nickas Weileris-Babbas 12.

„Baskonia“: Markusas Howardas 21, Darius Thompsonas 13, Rokas Giedraitis ir Matthew Costello po 10.

„Bayern“ pirmojo rato pabaigoje 84:68 įveikė Atėnų „Panathinakos“ klubą ir turėdami 7 pergales užima 14-ąją vietą.

„Baskonia“ praėjusiose rungtynėse 84:85 nusileido Berlyno ALBA krepšininkams ir su 11 pergalių užima 6-ąją poziciją.

Pirmoje tarpusavio dvikovoje pergalę rezultatu 78:53 šventė „Baskonia“ klubas.